Vapustav! Ühes slotikas peitub üheksa erinevat slotimängu!

Kes tahaks ühes mängus mitut mängu proovida, siis Unibeti kasiino eksklusiivne mäng Mini Slot Arcade on täpselt sulle. Siseruumi paigutatud klassikalise slotimasina peal on võimalik valida üheksa erineva mängu hulgast:

Cuddly Cuties – pehmete mänguloomadega täidetud idülliline looduspilt. Sümboliteks on kilpkonn, vaal, ninasarvik, lõvi, kala, kaheksajalg, põrsas, elevant, kaelkirjak ja ükssarvik. Wild sümboliks on kollane täheke ning Scatter sümboliks küsimärgiga tähistatud kingikarp. Kõik Wild sümbolit sisaldavad võidud kahekordistatakse ning kolm või enam Scatter sümbolit käivitavad Secret Gift lisamängu – vali enda auhind, mis võib olla 1x kuni 100x kogupanus! Kolm või enam tähe sümbolit käivitavad aga 15 tasuta keerutust.

Old MacDonald – tõeline farm, kus on 3x3 suuruses mänguväli. Tavalisteks sümboliteks on muidugi farmis leiduvad loomad: põrsas, hobune, lehm, kana, kass, koer ja lammas. Vanamees MacDonald on Wild sümboliks, sinisel taustal Scatter kiri vastavalt Scatter sümboliks ja farmilaut boonussümboliks. Tavaline Scatter sümbol tähendab igakordsel ilmumisel lisaauhindu, kolm või enam boonussümbolit käivitavad aga tasuta keerutused eraldi rullikul, kus tähtsaimateks faktoriteks on loomahääl ja vastava häälega sobituv loom.

Miner Moe – muidugi toimub see slotimäng maa-aluses kaevanduses. Ka reaalsetes kaevandustes toimub plahvatusi ning plahvatused on pandud enda heaks tööle ka siin slotikas: moodustunud võidukombinatsioon haihtub õhku ja teeb ruumi uutele sümbolitele. Võidud ise moodustuvad aga järgmistest sümbolitest: viies erinevas toonis kristallid, kaevurilamp, plahvatusekäiviti, dünamiit, kaevur Moe ise ning täidetud kaevurikäru ja kirkat kujutav boonussümbol. Kolm või enam boonussümbolit käivitavad boonusmängu, kus saad aidata kaevuril varanduseni jõuda. Muidugi saad ka sina midagi endale. Kui aga kaevamise käigus kolm kirkat purunevad, on boonusmäng läbi.

Money Mansion – eelnevatest täiesti erinev slotikas viib luksuse rüppe. Uhke villa aknad moodustavad mänguvälja ning kui keerutuse järgselt kardinad eest tõmmatakse, võib iga akna taga leida ühe järgnevatest sümbolitest: huulepulk, käekott, lõhnaõli, käekell, sõrmus, kaelakee, auto või jaht. Lisaks ka punapäise perenaisega Wild sümbol. Iga keerutuse alguses keerutatakse ka kordajate õnneratast, mis peitub pööninguakna taha. Seal on näha kordaja, mis kehtib võimalikule võidule.

Moody Monsters – unenäolisesse fantaasiamaailma peitunud eri värvi ja näoilmetega koletised. Kokku on neid üheksa erinevat ja neile lisaks ringikujuline värviline Scatter sümbol. Kolm või enam Scatter sümbolit ükskõik kus rullikutel annab nii lisaauhinna kui käivitab ka boonusmängu. Boonusmängus tuleb keerutada loosiratast, mis määrab ära, kas saad kohese auhinna või teatud hulga tasuta keerutusi.

Nutty Night Bingo – bingomänguga on vist kõik tuttavad ning see slotikas on ühendanud kaks huvitavat kasiinomängu. Slotimängu ülesehitus, kuid sümbolid on pärit bingomaailmast: numbritega 1, 2, 3, 4, 5 ja 6 bingopallid ning neli erinevat bingomängijat: vanem mees, neiu, poiss ja vanem naine. Wild sümboliks on bingokaart ja Scatter sümboliks loosiratas. Kolm Scatterit toovad endaga kaasa lisaauhinna ning enam kui kolm Scatter sümbolit boonusmängu: loosiratta keerutamine ja tasuta keerutuste arvu ning kordaja suuruse kombinatsiooni teadasaamine.

Rainbow Rush – vikerkaare taustal ja omanäolisel mänguväljal ilmub iga keerutuse järel 10 sümbolit. Sümboliteks on hiilgavad 10, J, Q, K ja A ning kuldne hobuseraud ja neljaleheline ristikhein. Nagu ikka Iiri-teemalistes mängudes, on ka siin härjapõlvlane Scatter sümboliks. Kolm või enam Scatter sümbolid toovad kaasa lisavõidu ning ka boonusmängu aktiveerimise. Boonusmängus võib saada kuni 28 tasuta keerutust! Lisaks on ka rohelise kõvakübara Top Hat Bonus Scatter sümbol. Kolm kõvakübarat käivitavad valikuvõimalusega lisamängu, kus kolme kübara alt tuleb leida kuni 100x kogupanuse suurune auhind. Ja muidugi on mängus Wild sümbol, mis asendab peaaegu kõiki teisi sümboleid – ääreni kullaga täidetud roheline pada. Lisaks, kui see ilmub esimesel rullikul, muudab see kõik teise rulliku sümbolid Wildiks. Ja kui Wild ilmub viiendal rullikul, muudab see kõik neljanda rulliku sümbolid Wildiks. Tasub teada, et muundumine kehtib ka Scatter sümbolite kohta.

Wild One – tõelise Metsiku Lääne mänguna on sümboliteks hobuseraud, kaktus, tekiilapudel, rahakukkur, sarvilise looma koljuluu, dünamiidipakk, kolm inimtegelast ja kellegi pealuu. Wild One on muidugi Wild sümboliks ning serifi ametitäht Scatter sümboliks. Kaks või enam Scatter sümbolit annavad rahalise auhinna ning lukustavad sümbolid üheks lisakeerutuseks oma kohale. Kolm või enam Scatter sümbolit käivitavad aga tasuta keerutused: 3 sümbolit ja 7 tasuta keerutust, 4 sümbolit ja  9 tasuta keerutust, 5 sümbolit ja 11 tasuta keerutust, 6 sümbolit ja 13 tasuta keerutust, 7 sümbolit ja 15 tasuta keerutust ning 8 või enam sümbolit ja 20 tasuta keerutust. Iga keerutuse ajal muutub ka tagaotsitava kurikaela kuulutus. Sinna ilmub ühe mängutegelase pilt ja kolm või enam sama inimesega sümbolit tähendab kolmekordset väljamakset.

Blender Blast – tegu on 5x5 suuruses mänguväljaga, kus on jääkuubikutesse külmutatud erinevad puuviljad: ploom, pirn, maasikas, banaan, apelsin ja tähtvili. Viie ühesuguse sümboligrupi kokkusaamisel kujuneb võidukombinatsioon ning antud puuviljad blenderdatakse ühtlaseks seguks. Blenderisse läinud puuviljade asemele langevad aga uued ning kui sa saad ühe keerutusega kolm või enam võidukombinatsiooni ehk täidad blenderi, käivitub boonusmäng, kus saab juhusliku võidu. Juhuslik võit võib olla kuni 250x kogupanusest.

Leave a comment

*
*
Allowed tags: <b><i><br>
*