Slotimäng Mondial ei luba sul jalkaputsasid varna riputada

Ühel tõelisel jalkafännil ei saa pallimängust vist kunagi küllalt. Ja kui parasjagu ka ühtegi huvitavat matši toimumas pole, siis Betsfe kasiino slotimäng Mondial pakub põnevat meelelahutust.

Mängu taustaks on muidugi jalgpalliväljak ning rullikud meenutavad kollektsionääridele mõeldud jalgpallikaarte. Sümboliteks on Mondial’i mängu logo, palli tabav jalkaputsa, rõõmustav fänn, kohtuniku lipp, putsapaar, väravavaht palli püüdmas ning numbrid 1, 4, 9 ja 10 mängijate särkidel.

Wild sümboliks on äsja väravavõrku löödud pall ja see lisab 3x kordaja kõikidele võitudele, milles see osaleb. Boonussümboleid on muide mängus lausa kaks: maailmakarikas ning kohtuniku vile.

Vile aitab käivitada tasuta keerutuste boonusmängu:

  • 3 sümbolit – 5 tasuta keerutust
  • 4 sümbolit – 10 tasuta keerutust
  • 5 sümbolit – 15 tasuta keerutust

Kui sul õnnestub tasuta keerutuste ajal rullikutele veel vilega sümboleid saada, siis saad sa ka tasuta keerutusi juurde, ent 2x kordaja kehtib üksnes neile võitudele, mille saad tänu algselt saadud boonussümbolitele.

Teine boonusmäng käivitub tänu karikaga sümbolile. Kolm karikaga sümbolit ja su kordaja hüppab 100x juurde!

Ja lõpetuseks – käivituda võib ka Triumph Bonus. Selleks on vaja, et rõõmustava fänniga sümbol ilmuks teisele rullikule ning selliselt, et see jääb Mondiali logost vasakule. Kui see peaks juhtuma, saad sa auhinna, milleks on 10x kogupanus.

Muidugi on meel kurb, kui jalgamängudest paus on, ent Mondial aitab seda aega kvaliteetse meelelahutusega täita.

Leave a comment

*
*
Allowed tags: <b><i><br>
*