Montezuma - asteekide kadunud impeeriumi valitseja

Kui tahta millestki slotimängu teha, siis asteekide igavikku kadunud aga endiselt kuulus impeerium on alati hea valik. Sama teed on mindud slotimängus Montezuma, mida on võimalik mängida Triobeti kasiinos. Mäng on oma nime saanud kuulsalt 15. sajandil elanud asteekide keisrilt.

Montezuma on viie rulliku ja kolmekümne võiduliiniga slotimäng, kus on rohkelt kulda muidugi džungel, kuhu peituda või kust aardeid otsida.

Nagu teistes mängudeski, on madalamateks väärtusteks J, Q, K ja A. Kõrgema väärtusega sümbolid on muidugi rohkem mänguga seotud: uhke peakate, maoskulptuur, kuldne mask,  kotkas, Montezuma naine ning muidugi ka Montezuma ise.

Wild sümboliks on püramiid ja lisamäng aktiveerub siis, kui tuleb suurt ratast kujutav Scatter sümbol. Antud boonus ongi mängu ainus lisamäng, kuid sellest piisab, kui vähegi õnne on. Lisamängu käivitamiseks piisab kolmest sümbolist. Seejärel keerutatakse ratast, et selgitada välja, kui palju tasuta keerutusi saadakse – minimaalne on kolm ja maksimaalne kakskümmend viis.

Iga keerutuse ajal määrab teine ratas kordaja arvu juhuks, kui keerutusega võidetakse. Kui sul õnnestub tasuta keerutuste ajal saada veel kaks Scatter sümbolit, saad auhinnaks ka rohkem tasuta keerutusi.

Leave a comment

*
*
Allowed tags: <b><i><br>
*