Moon Princess - põhjus, miks oodata ööpimedust

Moon Princess on öö valgemat poolt tutvustav slotimäng, mida saab mängida nii Unibeti kui ka Betsafe kasiinodes. Mängus on kolm kuuprintsessi (Love, Star ja Storm), kes on ka väärtuslikeks sümboliteks. Lisaks neile on mängus ka kella sümbol, süda, sinine täht ning kuldne/roheline ketas. Wild sümboliks on kuusirbiga ääristatud täiskuu ja nagu ikka, suudab see täita teiste sümbolite rolle.

Võitude saamine on selles slotimängus küllaltki lihtne: 5x5 mänguväljal on vaja saada vaid kolm või enam ühesugust sümbolit. Võidukombinatsioonis osalevad sümbolid kaovad ning tekkinud tühimike täitmiseks langevad olemasolevad sümbolid uutele kohtadele, mis omakorda võivad kaasa tuua ka uusi võite. Kuigi uusi sümboleid ei lisandu, pole see tingimata halb asi, sest mänguvälja tühjenemisega kaasneb muu boonus, millest saad lugeda altpoolt.

Jälgida tasub mängu vasakut nurka, sest kui võidukombinatsioonis osalevad ka kuuprintsessid, siis hakkab see loendur täituma. Kui loendur on täis, kasutavad kõik printsessid oma erivõimet ja seda alati ühes ning samas järjekorras:

Love – üks sümbolite komplekt muutub;

Star – rullikutele lisatakse üks või kaks Wild sümbolit;

Storm – rullikutelt eemaldatakse kaks sümbolite komplekti.

Lisaks sellele boonusele, mis aktiveerub üksnes siis, kui loendur täitub, on mängu osaks Girl Power lisa. See tähendab, et üks kuuprintsessidest on alati rullikute kõrval aktiivne ning kui keerutusega ei kaasne võitu, võib üks ülalpool mainitud printsesside erivõimetest aktiveeruda.

Tasuta keerutused käivituvad aga siis, kui järjestikuste võitude tõttu on mänguväli sümbolitest täiesti tühjenenud. Kui see juhtub, saad valida siis kolme variandi hulgast, mis igaüks annab erineva hulga tasuta keerutusi:

Love – 4 tasuta keerutust

Star – 5 tasuta keerutust

Storm – 8 tasuta keerutust

Kui tasuta keerutusega ei võida, käivitub vastava kuuprintsessi erivõime, mis kehtib seni, kuni tasuta keerutusi veel jagub. Kui enamik inimesi eelistab päeva ööle, siis slotimäng Moon Princess annab hea põhjuse, miks mõnikord ööpimedust oodata.

Leave a comment

*
*
Allowed tags: <b><i><br>
*