Metsik seiklus džunglis ja rahulik kulgemine pilvedes

Metsiku inimlapse Mowgli seiklused džunglis ei ole vast kellelegi tundmatud. Unibeti kasiino üks uus slotimäng Jungle Jackpots viibki meid eksootilisse vihmametsa, kus rohelusse mattunud mänguväljal keerlevad värvilised 10, J, Q, K ja A ning tõrvikud, hütid, puuviljadega täidetud anum ja Jungle Jackpot logo. Hiiglaslik käpajälg on Wild sümboliks ning sõbralik karu Baloo on Scatter sümboliks. Ja kuna mängus on olemas Scatter sümbol, tasub oodata ka boonusmänge.

Esimene boonusmäng, mida me tutvustame on aga Mowgli’s Wild Adventure ja see ei vaja käivitumiseks ühtegi sümbolit, vaid võib aktiveeruda suvalisel hetkel. Kui Mowgli’s Wild Adventure aktiveerub, saad sa ühe neljast miniboonusest:

  • Kaa Locking Wilds
  • Hathi’s Expanding Wilds
  • Monkey Mischief
  • Mowgli Wilds

Miniboonuse nimel ei tasu lasta end petta, sest võidud võivad olla päris korralikud. Kui aga mängulauale ilmuvad korraga kaks karuga Scatter sümbolit ja üks lisamängu nimega sümbolitest, käivitub Baloo boonusmäng. Esmalt on sul võimalus valida, kas sa jääd auhinnaks saadud lisamänguga rahule või soovid kihla vedada ja loodetavasti parema auhinna võita. Lisamängud nende väärtuse järjekorras:

  • Cash Bonus – juhuslik rahaline võit, mis võib olla kuni 500x kogupanusest
  • Cash Trail – liigu rada mööda edasi ning korja rohelisi „Continue“ märgiga õunu. Kui tuleb välja, et korjasid punase õuna, saab boonusmäng läbi. Selles lisamängus on võimalik võita kuni 1000x kogupanusest!
  • Bagheera Free Spins – viis tasuta keerutust ning panter Bagheera jääb Wild sümbolina kolmandale rullikule. Võidukombinatsiooni moodustamine lukustab võidus osalenud sümbolid oma kohale ja saad veel ühe tasuta keerutuse. See jätkub seni, kuni võite enam ei tule.
  • Baloo’s Colossal Spins – tasuta keerutused ning Baloo on hiiglaslik Wild sümbol, kattes kolm keskmist rullikut.

Jungle Jackpots laseb meil džunglis ringi rännata ja avastada fantastilist maailma, nii et kindlasti oleks see hea vaheldus talvisele Eestile. Kes eelistab seikluslikule maadeavastamisele aga pisut luksuslikumat ja kuninglikumat kohtlemist, siis neil tasuks proovida Unibeti teist uut slotikat Cinderella Wintime.

Kuigi nimeliselt on saadud inspiratsiooni Tuhkatriinu muinasjutust, siis ei tasu peljata, et mängida tuleb järjekordset keskaegse temaatikaga mängu. Pigem on tegu unenäolise ja unistuste maailmaga, mis on sobilik igale printsessile. Taustaks on loojanguvärvides taevas ja selle ees on kaunis Tuhkatriinu ning omapärane kolme rea ja kolme rullikuga mänguväli.

Mängu sümbolid on küllaltki traditsioonilised: ühe kuni kolme BAR kirjaga sümbolid, apelsinid, ploomid, arbuusid ja number seitsmed. Tuhkatriinu enda portree on Wild sümboliks ning rullikutel võib keerlemas näha ka kirsse, mis mängivad olulist rolli kirsimõõdiku lisa juures.

Nimelt on mänguväljast paremal pool näha poolikut õnneratast, mis keerleb iga kord, kui keerlevad mänguvälja rullikud. Õnnerattal saadav number korrutatakse läbi panusega ning vastav number kuvatakse ekraanile. Kui mänguväljal moodustavad kolm kirsiga sümbolit võidu, saab antud numbri väärtuses auhinna.

Ka BAR sümbolitega on võit veidi teistsugune. Ükskõik milline kombinatsioon ühe-, kahe- ja kolmekordsetest BAR sümbolitest annab Mixed BAR Prize’i, mis makstakse välja vastavalt võidutabelile.

Huvitava välimusega Cinderella Wintime ei valmista aga pettumust, vaid pakub tõeliselt muinasjutulist mängukogemust.  

Leave a comment

*
*
Allowed tags: <b><i><br>
*