Ogre Empire ehk kui rohelised koletised polegi halvad

Sookollide kuningriik või vähemalt kuningriik, kus on ka sookollid. Just selline slotimäng Ogre Empire ootab fantaasiamaailma fänne Kingswini kasiinos. Rohelise naha, kihvade ent sellegipoolest leebe naeratusega elukas on kohe viie rulliku ja kolme reaga mänguväljast vasakul. Sümboliteks on kiviplaadil ilutsevad kuldsed tähed J, Q, K ja A, punane kärbseseen, nui, kuldmüntide hunnik, kalliskividega täidetud vaagen, roheline koletis ise ja teemant. Wild sümbol on vastava kirjaga, nii et seda ei ole võimalik mingi teise sümboliga sassi ajada.

Mängus on veel paar lisasümbolit, aga need sõltuvad sellest, kas käimas on Day Mode või Night Mode.

Day Mode on olemas Spreading Wilds ja Random Cascades. Spreading Wilds tähendab seda, et Wild Flower laieneb enda lähedal olevatele sümbolitele, lisades rullikutele kuni 3 lisa Wild sümbolit. Random Cascades või õigemini Daytime Ogre Smash käivitub juhuslikult. Ogre Smash lisamäng tähendab seda, et ilus Ogre võtab oma nuia ning annab mänguväljale korraliku matsu. Saadud hoobi peale kukuvad kiviplaadil olevad sümbolid ehk kõige madalama väärtusega sümbolid oma kohalt maha, allesjäänud sümbolid vajuvad allapoole ning lisanduvad uued sümbolid, luues loodetavasti ka uusi võidukombinatsioone.

Kui algab öö, läheb käima Night Mode koos Spreads Anywhere ja Joker’s Mode (Villagers come out at Night) lisadega. Viimane neist tähendab seda, et jokker, kuninganna ja kuningas ei peida end enam tähtede taha, vaid näitavad ka oma nägu. Ja kuna nad juba nägu näitavad, on nad hoobilt rohkem väärt! Jokker võib kaasa tuua aga Wild sümboleid! Ka öösel on oma Wild Flower Spreads Anywhere mäng – see võib mänguväljal igale poole laieneda ja muudab samal moel kuni 3 muud sümbolid lisa Wild sümboliteks.

Iga võidu juures on sul ka võimalus kasutada Double Up funktsiooni. Pane poole oma võidust mängu, viska münti ja kui sa võidad, naudi suuremat võitu!

Leave a comment

*
*
Allowed tags: <b><i><br>
*