Arvutimängu fännide lemmikslotikas on kohal

Eepiline slotimäng Ozwin’s Jackpot pakub koguni viie erineva jackpoti võiduvõimalust ning Unibeti kasiino annab hea meelega sulle võimaluse oma osa saada. Pigem seiklusliku arvutimängu atmosfääriga slotikas viib fantaasiamaailma, kus seltsilisteks on võlujoogid ja tark öökull. Öökull on ka üks mängu väärtuslikematest sümbolitest, tema kõrval siis ka veel seikleja, maagiline kompass ja võlujoogiga pudel. Madalama väärtusega on muidugi kaardimastisümbolid, mis sedakorda on saanud vääriskivide kuju.

Kuigi mängus ei ole Wild sümbolit, on siiski olemas kaks erisümbolit: kristallkuul ja loitsuraamat. Kolm või enam loitsuraamatut viivad valikumänguni, kus kaheksateistkümne raamatu seast tuleb leida rahalise võiduga või maagiliste kalliskividega raamat. Avades raamatu, mille lehtedelt vaatab vastu kuri nõidus, saab boonusmäng läbi.

Tasuta keerutuste mängu saab käivitada kahel moel: kas põhimänguus vähemalt kolme kristallkuuliga sümboli abil või kogudes eelmises boonusmängus viis ühte värvi kalliskivi. Mõlemal juhul on preemiaks kümme tasuta keerutust ning kõikidele võitudele kehtiv 3x kordaja. Tasuta keerutuste nautimise ajal tahad sa koguda ka kalliskive, mis võtavad oma koha rullikute üleval, et võita siis vastavat värvi jackpot: kollane – Novice; roheline – Apprentice; sinine – Mystic; lilla – Wizard ja punane – Archmage.

Inimesed, kes armastavad end proovile panna, mängides fantaasiamaailmadesse paigutatud arvutimänge või vaadates uskumatute seiklustega mängufilme, leiavad kindlasti Ozwin’s Jackpot’i näol ühe oma lemmikmängudest.

Leave a comment

*
*
Allowed tags: <b><i><br>
*