Cash and Carry slotimängudel kaks kampaaniat korraga!

Jaanipäev on tulekul ning nagu suve pikim päev on kohe kohe kätte jõudmas, ei ole vaja enam kaua ka tasuta keerutusi oodata. 16. juuni keskööni saab osaleda Paf kasiino tasuta keerutuste kampaanias. Iga päev, mil panustad vähemalt 5€ reaalse raha eest Cash & Carry Shopping Spree slotimängus, osaled loosimises, kus võid võita nii tasuta keerutusi, kui ka muud head ja paremat.

Iga päev saab üks õnnelik piknikukorvi ja 100 tasuta keerutust. Lisaks loositakse välja kümme õnneliku, kes küll piknikukorvist sel päeval ilma jäävad, kuid võivad sellegipoolest nautida 100 tasuta keerutust. Tasuta keerutused, millest iga keerutuse väärtus on 0.20€,  makstakse välja võidule järgneval päeval kell 12.00 ning need kaotavad kehtivuse järgmisel päeval 23.59. See tähendab, et keerutuste kasutamiseks on ette nähtud kindel aeg. Jaanikorvid paneb aga kokku ja toimetab kohale Superservice Innovation OÜ.

Ning kui ühest Cash & Carry mängust ei piisa, võta ette Cash & Carry originaalmäng, kus panustades vähemalt 10€ eest, saad pileti loosimisele, kus jagatakse laiali 10x 100€ sularaha! Antud kampaania kestab 12. juunist kuni 18. juunini, nii et veel on võimalus liituda. Loosimine toimub teisipäeval, kui võistlusperiood on läbi saanud ning siis pead oma e-postil silma peal hoidma ja lootma, et peagi kirjutab Pafi meeskond, kes sind võidust teavitab.

Leave a comment

*
*
Allowed tags: <b><i><br>
*