Rohkelt tasuta keerutusi ja fantastiline reis Las Vegasesse

Paf kasiino lihtsalt armastab inimesi fantastilistele reisidele saata. 29. jaanuarist kuni 18. veebruarini toimuva kampaania auhinnapotis on 50, 200 või 500 tasuta keerutust ning reis Las Vegasesse. Kampaanias osalemiseks on vaja mängida ühte (või kõiki) kolmest mängust: Gemix, 7 Sins või Fire Joker.

Mystery eriauhinna (reisi, 50, 200 või 500 tasuta keerutust) võib võita mistahes tavapärase keerutusega. Võidud on täiesti juhuslikud ning pole seotud mängija poolt tehtavate toimingutega. Võidu korral antakse sellest teada ekraanile ilmuva hüpikakna vahendusel.

Tasuta keerutused makstakse välja võitmisele järgneval päeval kell 13:00 ja need kehtivad kuni 2018. aasta 28. veebruarini kl 23:59. Tasuta keerutused kehtivad samas slotimängus, millega sa need võitsid.

Kui sa juhtud aga võitma reisi, pead võidu kätte saamiseks võtma kuni kolme päeva jooksul pärast reisi võitmist ühendust Paf kasiino klienditeenindusega. Kui sa etteantud aja jooksul klienditeenindusega ühendust ei võta, läheb auhind mõnele teisele mängijale.

Reis Las Vegasesse toimub 18. aprillist kuni 24. aprillini ning auhinnaks on: Turistiklassi edasi-tagasi lennud Tallinnast Arlandasse, sealt edasi läbi Amsterdami Las Vegasesse; majutus hommikusöökidega hotellis Paris in Las Vegas, outleti ostutuur, limusiinisõit Fremont Streetile ja õhtusöök Hard Rock Cafés.

Mine ja mängi ja vaata, kas saad nautida tasuta keerutusi või õnnestub sul minna tõeliselt vingele puhkusereisile Las Vegasesse.

Leave a comment

*
*
Allowed tags: <b><i><br>
*