Paf

Paf Pokker

paf pokker

Paf pokker on põhjamaade bränd, mis sai hiljuti ka Eestis tegutsemisloa. See tähendab et kuigi Paf pokker pole eestlaste seas veel kuigi levinud, on neil kasvuvõimalused väga head.

Paf Pokker jaguneb kaheks: Spade võrgustik ning Diamond võrgustik, mis ei olegi teineteisega nii sarnased, kui esialgu arvata võiks. Näiteks on mõlemas võimalik mängida põhilisi pokkerimänge: Texas Holdem, Seven Card Stud ning Five Card Draw, kuid Omahat on võimalik vaid Diamond Pokkeris mängida. Samuti on kasutajaliidesed ning kampaaniad erinevad. See on sellepärast, et neid kahte pokkerituba majandatakse täiesti erinevalt. Spade võrgustikku juhib On-Game Network ning Diamond võrgustikku Boss Media.

Mõlemad pokkeritoad pakuvad hulganisti turniire, mille graafik on üleval ka Paf kodulehel.

Raha on võimalik oma pokkeritoa kontole kanda kasutades Visa, MasterCard, Maestro, Moneybookers või Netellerit. Välja saab raha võtta pangaülekandena ning Moneybookersi ja Netelleri kontole, kust on raha võimalik kuhugi mujale hiljem edasi liigutada. Minimaalne summa on 10€ mida on võimalik pokkerituppa üle kanda või seal välja võtta.

 

Kasutajatoega on võimalik ühendust võtta e-maili või telefoni teel. Hetkel kahjuks puudub eestikeelne kasutajatugi, kuid mis ilmselt muutub varsti.

paf pokker