Paf kasiinos on jõulud juba käes!

Niipea kui puud lehtedest paljaks jäävad, võib juba hakata ju jõuluhooajaks valmistuma. Kui mujal ka ehteid üleval pole, siis Paf kasiinosse saabusid jõulud küll varakult ja nagu jõululaupäeval võib kuuse alt kinke leida, leiab kinke ka Paf online kasiinos. Nende kingikotti on mahutatud PS4, iPhone8, Nuti TV, iPad Pro ning 12 000 tasuta keerutust! Igaühele midagi, või mis? Õnneks ei pea hakkama salme lugema ega laule leelotama. Piisab vaid mõndade tingimuste täitmisest, et saada võimalus võita ägedaid auhindu.

Igapäevastes loosimistes osalemiseks ei ole vaja teha midagi muud, kui täita antud päeva tingimused. Päeva tingimustes nimetatud mänge on vaja mängida alati reaalse rahaga ning vähemalt miinimumpanusega. Loosis osalevad need mängijad, kes on vastavad tingimused täitnud ning võitjatega võetakse personaalselt ühendust. Kui sa juhtud võitma tehnikatoote, võetakse sinuga ühendust telefoni teel, nii et enne mängima asumist tasuks üle kontrollida, et kontaktandmed, eriti telefoninumber, oleksid korrektsed.

Võidetud tasuta keerutuste kohta saad sõnumi oma Pafi postkasti ning tasuta keerutused kehtivad 36h, alates saamise päeva kella 12:00st.

Kampaanias osaleb põhimõtteliselt kogu Paf kasiino. Olenevalt päevast tuleb mängida bingot, pokkerit, slotimänge või teha hoopis spordiennustusi. Muidugi ei pea sa kampaanias iga päev osalema, vaid sa võid valida ka ainult need päevad, kus päeva mänguks on sinu lemmikslotikas või kui auhind on just sinule eriliselt ihaldusväärne. Hoia aga Pafi lehel silma peal ning naudi varakult kättejõudnud jõule.

Leave a comment

*
*
Allowed tags: <b><i><br>
*