Mis asi on sügismasendus? Pink Elephants pole sellest kuulnudki

Unusta ära sügisene hallus ja masendus pimedate ilmade pärast. Betsafe kasiino uus ja eriti värvirohke slotikas Pink Elephants tekitab kohe lõbusa meeleolu. Mänguväljaks on kuus läbipaistvat viierealist rullikut ning sümboliteks roosa elevant ja erinevad väikesed loomakesed, keda on kergem eristada värvi kui näo järgi: sinine, kollane, roheline ja punane. Kividesse raiutud helendavad 9, 10, J, Q, K ning A täidavad siis madalama väärtusega sümbolite rolli.

Wild sümboliks on lillakalt helendav W täht ja Scatter sümboliks rohelisel taustal maapähkel. Kolm või rohkem maapähklit toovad endaga kaasa ka tasuta keerutused: 3 maapähklit ja 7 tasuta keerutust, 4 maapähklit ja 11 tasuta keerutust, 5 maapähklit ja 15 tasuta keerutust ning 7 maapähklit ja 19 tasuta keerutust.

Tasuta keerutuste ajal on sinu eesmärgiks koguda ka osade elevantide londi peal leiduvaid helendavaid orbe, mis hakkavad tasapisi täitma vasakul pool olevaid sümboleid. Kui sa saad kokku kümme orbi, muutub antud näriline elevandiks ja annab sulle tänutäheks ühe tasuta keerutuse! Seejärel hakkavad orbid täitma järgmiseid kohti, et viia ellu järgmise närilise unistus elevandiks muutumisest. Tasuta keerutuste ajal on lootus ka uuteks tasuta keerutusteks: kaks sümbolit ja 3 tasuta keerutust, kolm sümbolit ja 5 tasuta keerutust, neli sümbolit ja 7 tasuta keerutust, viis sümbolit ja 9 tasuta keerutust ning kuus sümbolit ja 11 tasuta keerutust.

Aga see ei ole veel kõik! Põhimängu ajal võib juhtuda, et rullikutele lisatakse kuni viis Scatter sümbolit, mis omakorda suurendab oluliselt tõenäosust tasuta keerutuste saamiseks. Mis see sügismasendus oligi? Juba meelest läinud!

Leave a comment

*
*
Allowed tags: <b><i><br>
*