Hoirassaa ja pudel rummi! Piraadid on jõudnud slotimängu!

Piraadid on aastasadu tähelepanu püüdnud. Kas siis sellega, et nad on tõelised merekarud või sellega, et nad on tekitanud hirmu ning ka austust. Betsafe ja Unibet kasiino tutvustavad mõlemad uhkusega slotimängu Pirate’s Charm. Vaikse lahe ja sadamalinna taustal on puidust kokku löödud mänguväli kolme rea ning viie rullikuga. 10, J, Q, K ja A on oma tuhmi värvi ning külgekasvanud vetikatega kohe kindlasti pärit just mere põhjast. Ka muud sümbolid ei pääse piraadimaailmast välja: rooliratas, ristatud mõõgad ja surnupealuu ning kolm karmiilmelist piraati. Olemas on ka boonussümbol – mustade purjede ja valge pealuuga piraadilaev – ning Mystery Charm sümbol – kollakas kuusnurka meenutav sümbol.

Mystery Charm suudab muutuda ükskõik mis teiseks sümboliks, käitudes seega Wild sümbolina. Peamine erinevus on siiski see, et sümbol muutub ka reaalselt, mitte ei asenda lihtsalt tühja kohta võimalikus võidukombinatsioonis. Kui Mystery Charm sümbolid ilmuvad 1, 2 ja 3 rullikul, käivitab see Mystery Charm Respins lisa: kõik Mystery Charm sümbolid kinnituvad oma kohale ning saad ühe tasuta keerutuse. Juhul kui selle keerutuse ajal ilmuvad veel mõned Mystery Charm sümbolid, jäävad ka need oma kohale ja saad veel ühe keerutuse! See jätkub seni, kuni enam uusi Mystery Charm sümboleid ei ilmu.

Kolm piraadilaevaga boonussümbolit käivitavad 10 tasuta keerutust ning tasuta keerutuste ajal tarduvad kõik juba korra ilmunud Mystery Charm sümbolid oma kohale. Iga rulliku eest, mis on täielikult Mystery Charm sümbolitega kaetud, saad aga ka kaks lisakeerutust.

Hoirassaa ja pudel rummi! Või kuidas need piraadid hüüdsidki. Igal juhul ootab Pirate’s Charm sind mängima ja merele seilama.

Leave a comment

*
*
Allowed tags: <b><i><br>
*