Ühe mänguga reisid nii minevikku kui ka tulevikku

Planet Fortune on slotimäng, mida saab mängida nii Unibet, Betsafe kui ka Paf kasiinodes. Vali oma lemmikkeskkond või vastupidi, katseta uut kasiinot!

Viiekümnendate kosmoseunistuse hõngulises mängus on võõrale planeedile rajatud uhke kosmoselinn ja selle ees on universumit meenutav mänguväli, kus sümboliteks on valitud: 10, J, Q, K ja A ning kristallid ja mees- ning naisekangelane. Mängus on ka kaks robotit. Roheliste silmade ja rohelise taustaga robot ilmub tavamängus ning kui õnnestub käivitada boonusmäng, muutuvad ta silmad ja ka taust punaseks. Robot on seega jokker ehk korraga nii Wild kui Scatter sümboliks ja asendab vajadusel kõiki teisi sümboleid. Scatter sümboli rolli tõttu käivitavad just nimelt kolm robotit ka boonusmängu, milleks on tasuta keerutused.

Boonusmängus saab kümme tasuta keerutust ning robotiga sümbolid jäävad keerutuste ajaks rullikule. Nad ei ole küll täielikult kleepuvad sümbolid, sest iga keerutusega liiguvad ühe rulliku võrra vasakule, ent seni kuni nad mänguväljal on, aitavad nad üsna tublisti kaasa suuremate võitude saamisele.

Kuigi mängus on vaid üks boonusmäng, on seal siiski veel lisafunktsioone. Näiteks võivad ükskõik millisel keerutusel kaks või kolm rullikut omavahel kokku sulanduda ja tekitada mänguväljale kaks hiiglaslikku 2x2 või 3x3 suuruses sümbolit.

Vastava muusikalise taustaga on Planet Fortune ühtlasi nii reis minevikku, kus kõik arvasid, et aastaks 2000 on inimesed Kuu peale kolinud kui ka reis tulevikku, kus selline kosmoselinna loomine tõesti reaalsuseks võib saada.

Leave a comment

*
*
Allowed tags: <b><i><br>
*