Mõnikord on koletised hoopis kasuks: Rage to Riches

Rage to Riches on Paf kasiino uus slotimäng, kus teemaks on valitud koletiste natuke hirmus maailm. Igal keerutusel kukuvad pilvelõhkujatega linnasilueti ette uued kividest laotud plokid. Koletised on muidugi ka kõrgema väärtusega sümbolid – pruun koletis, roheline koletis ja hall koletis – ning 10, J, Q, K ja A on endale saanud grafiti kuju.

Mängu nimega sümbol on Wild sümboliks ning Scatter sümboliks on akna taga juukseid kuivatav naisterahvas. Kolm või rohkem naisterahvaga sümbolit annab sulle 10 tasuta keerutust, aga kuna tasuta keerutusi on võimalik taaskäivitada, võid sa tasuta keerutuste arvu ka mitmekordistada. Tasuta keerutuste ajal on boonuseks see, et iga kolme keerutuse kohta on ka üks garanteeritud võit.

Teistest sümbolitest tasub tasuta keerutuste silma peal hoida pruunil koletisel. Iga kord kui rullikutele ilmub pruuni koletisega sümbol, täitub vasakul ülemises nurgas asuv mõõdik ühe võrra. Kui mõõdik täiesti täis saab, on auhinnaks tasuta keerutused ning seda seniks, kuni sa võidad.

Võitude moodustamisele aitab kindlasti kaasa ka see, et võidukombinatsioonis osalenud sümbolid kaovad ning asemele langevad uued sümbolid. See tähendab, et uus võit võib moodustuda ka ilma lisakeerutuseta. Järjestikku tulevatele võitudele kehtivad ka kordajad vastavalt: 1x, 2x, 3x ja 5x.

Baasmängus on ka teine boonusmäng. Viie tähega mõõdik täitub iga kord, kui rullikutel moodustub paremalt vasakule 10, J, Q, K ja A kombinatsioon. Kui mõõdik saab viie tähega täidetud, on sul vaja valida üks koletis ning ehitis. Korraga saab koletis hävitada ainult ühte ehitist ning samal ajal tuleb tal võidelda ka lahingkopteritega, kes hävitustööd takistada üritavad.

Ning kõige lõpuks on sul iga võidu järel võimalik saadud võitu ka kahe- või neljakordistada. Piisab sellest, kui sa arvad ära, mis on järgmise kaardi mast või värv.

Leave a comment

*
*
Allowed tags: <b><i><br>
*