Koomiksistiilis disainiga slotimäng Rampage Riches kutsub Paf kasiinosse mängijaid, kes tunnevad tõmmet koletiste, linnas toimuva ja muidugi ägeda meelelahutuse vastu. Värvirohke ning seiklusterohke slotika sümbolid on 10, J, Q, K, A, koletise jalajälg, küüntega tehtud kraapsakas, rohekalt helkiv muna ning kellegi sinine silm. Mängus on ka kaks Wild sümbolid: üks tavaline ja üks, mis plahvatab. Tavaline Wild on laavatriipudega kivi, plahvatav Wild on aga kuldsete laavatriipudega kivi.

Kui tavaline Wild võib ilmuda igal pool, siis plahvatav Wild suudab ilmuda üksnes kolmandal rullikul. Ja kuigi seda ilmub vähem, on plahvataval Wild sümbolil suurepärane oskus muuta kuni viis teist sümbolit Wildiks. Pole paha, või mis?

Järgmiste sümbolitena tasub ära mainimist lendava koletisega boonussümbol ning tasuta keerutuste sümbol, mis ilmub teisel, kolmandal ja neljandal rullikul. Kolm tasuta keerutuste sümbolit tähendab viite tasuta keerutust, mille ajaks lisatakse esimesele, teisele ja kolmandale rullikule lisa Wild sümboleid. Veel kolm tasuta keerutuste sümbolit tähendavad viie uue keerutuse lisamist.

Ka boonussümbolil on täita oma roll. See võib ilmuda esimesel, kolmandal ja viiendal rullikul. Kolm boonussümbolit käivitavad valikumängu, kus sa saad endale ühe koletise appi valida. Tehniliselt võttes on tegu tõelise koletiste lahinguna, millest sa väljud loodetavasti võitjana ja rikkamana.

Neile, kellele meeldib aga oma mängu kulgemise kohta rohkemgi teada, valmistab kindlasti heameelt väike saavutuste näitamise nupp. Pisike auhinnakarikas mängunälja vasakus allservas lubab korjata erinevaid saavutusi. Nagu näiteks 100 või 500 keerutuse tegemine, viie ühesuguse sümboliga võitmine, saja boonusauhinna võitmine ning lõpetuseks muidugi ka saavutus selle eest, et sa kõik saavutused kokku kogusid.