Rapuntsel ootab sind lossitornis, kalad ookeani põhjas

Rapunzel’s Tower on järjekordne muinasjutul põhinev slotimäng, mida Unibet ja Betsafe kasiinod suurima heameelga oma mängijatele pakuvad. Mänguvälja ühes servas on muidugi printsessi uhke lossitorn ja printsess ise piilub aknast välja, pikad juuksed kõrgustest alla rippumas.

Madalama väärtusega sümboliteks on kalligraafilised 9, 10, J, Q, K ja A. Kõrgema väärtusega sümboliteks Rapuntseli röövinud kuri nõid, kuninganna ja kuningas ning muidugi ka prints. Boonussümboliks on Rapuntseli torn päikeseloojangu taustal ning Wild sümboliks kullajuukseline printsess ise. Lisaks on mängus aga ka teine Respin Wild sümbol, millel on kujutatud Rapuntseli juuksekiharaid. Kolm või enam juuksekiharatega sümbolit lukustuvad oma kohale ning kingivad sulle tasuta keerutused. Tasuta keerutused käivituvad seni, kuni need sulle võidu toovad.

Respin Wild sümbolid aitavad ka printsil mööda torniseina üles ronida, et jõuda oma printsessini. Iga Respin Wild sümbol aitab ühe sammu võrra edasi.

10. samm – 2 lisa tasuta keerutust

15. samm – 2 lisa tasuta keerutust

20. samm – 2 lisa tasuta keerutust

25. samm – 2 lisa tasuta keerutust ning 2x kordaja

Lisaks antakse 2x kordaja kõikidele alles jäänud keerutustele.

Kolm boonussümbolit annavad sulle 10 tasuta keerutust ning kui tasuta keerutused taaskäivitatakse, saad sa veel 8 tasuta keerutust.

Rapuntseli imelisest metsast võib aga liikuda edasi vee alla ja mängima slotimängu Sea Hunter. Ookeani taustal on põnevad sümbolid: mõõkvaal, meduus, kaheksajalg, kerakala, kilpkonn ning veel kolm erinevat kalaliiki. Jokkersümboliks on meremiin, mis suudab asendada kõiki teisi sümboleid.

Rullikutest mõlemal pool on näha mõõdikuga kahurit. Mõõdikud kasvavad tänu igale võidukeerutusele, kuid kui keerutus jääb võiduta, siis naasevad mõõdikud nulli. Kui saavutatakse soovitud mõõdikutase, kahurid aktiveeruvad:

Kahur 1 – käivitub pärast kahte järjestikkust võidukeerutust ning muudab ühe suvalise sümboli võidutabeli järgmiseks sümboliks.

Kahur 2 – käivitub pärast nelja järjestikkust võidukeerutust ning kahurid tulistavad ühte suvalist sümbolit. Kõik selle sümboliga identsed sümbolid lukustuvad oma kohale ja sa saad ühe tasuta keerutuse.

Kahur 3 – käivitub pärast viite järjestikkust võidukeerutust, tulistades rullikutele 1 kuni 3 jokkersümbolit.

Kahur 4 – käivitub pärast kuut järjestikkust võidukeerutust ning sa saad ühe tasuta keerutuse, mis garanteerib ka võidu. Ja veelgi parem on see, et see võit kordistatakse suvalise arvuga kuni 15 korda.

Vahet pole, kas sa otsustad minna lossitorni luku taha pandud printsessi päästma või mere alla seiklema. Põnev meelelahutus ootab sind ees nii või teisiti.

Leave a comment

*
*
Allowed tags: <b><i><br>
*