Slotimängud Reef Run ja Flowers viivad kas lilleaaeda või merepõhja

Varsti varsti on lumi sulanud ning esimesed lilleõied saavad oma pea maapinnast välja pista. Seni aga kuni lumi ja lörts veel maapinda katavad, tasub mängida Betsafe kasiino kevadist slotimängu Flowers. Värvikireva aia taustal on viie rulliku ja kolme reaga mänguväli. Sümbolitest on seal roheline J, kollane Q, oranž K ja punane A. Kõrgema väärtusega sümboliteks on näoilmed saanud erinevad lilled: sinine kellukas, roosa pojengisarnane lill, roheline lihasööjataim, kollane päevalill ja muidugi klassikaline punane roos.

Kõik lillesümbolid võivad ilmuda ka topeltkujul ehk ühel sümboliväljal on kaks õienupukest. Ja seejuures arvestatakse neid kui kahte erinevat sümbolit! Sama loogika kehtib ka tasuta keerutuste korral! Kuna tasuta keerutusi andvatel pilvesümbolil võib olla ka kaks pilvetupsu, võib auhinnaks saada päris korraliku tasuta keerutuste arvu:

Neli Free Spins sümbolit – 10 tasuta keerutust

Viis Free Spins sümbolit – 15 tasuta keerutust

Kuus Free Spins sümbolit – 20 tasuta keerutust

Seitse Free Spins sümbolit – 25 tasuta keerutust

Kaheksa Free Spins sümbolit – 30 tasuta keerutust

Wild sümboliks on erksalt särav päike ning boonusmängu ajal muutub see kuhjatud Wild sümboliks, nii et see võib enda alla võtta terve rulliku! Ja lisaks sellele on hea teada ka seda, et tasuta keerutused võivad boonusmängu ajal uuesti käivituda!

Kes eelistab näppude mullaseks tegemisele aga veemaailma, siis neile sobib paremini vist slotikas Reef Run. Ookeanipõhja rajatud omapärane linn ning viie rulliku ja kolme reaga mänguväli, kus keerutused toimuvad mõnusa veemulina saatel.

Mängus on vaid kuus sümbolit, ent need on niivõrd detailselt tehtud ja huvitavad vaadata, et sa ei tunne rohkematest sümbolitest puudustki: merihobu, merenälkjas, kaheksajalg, vähk, krabi ning kuulus kerakala. Mängust on puudu ka Wild sümbol, ent olemas on Free Spins, mille tunneb koheselt ära: vastav tekst paistab välja avatud pärlikarbi poolte vahelt. Ja omapärase lisandina ei suurene tasuta keerutuste arv mitte kahe või viie korra, vaid mitmekordistub! Vaata järgi:

Kolm Free Spins sümbolit – 10 tasuta keerutust

Neli Free Spins sümbolit – 20 tasuta keerutust

Viis Free Spins sümbolit – 60 tasuta keerutust

Tasuta keerutuste käivitumisel muutub mänguväli staadioniks ning rullikutest ülespoole tekivad kalasümbolitega mõõdikud. Iga kord kui võidukombinatsioon sisaldab ühte nendest kaladest, salvestub kordaja, mis läheb kasutusse järgmisel korral, kui rullikutele ilmub sama kombo. Kordaja võib seejuures olla 5x, 10x või 20x.  Ja kui tasuta keerutuste ajal ilmub rullikutele veel kaks Free Spins sümbolit, saad veel kaks tasuta keerutust.

Tasuta keerutused on võimalik veelgi huvitavamaks muuta. Kui aktiveerid põhimängus Golden Bet lisa, lubab see sul tasuta keerutuste ajal mängida Reef Run boonusmängu. Selles mängus tuleb sul valida, milline slotika kuuest mereelukast võidab võistluse ehk võidab enim münte. Kui sa teed õige valiku ning sinu poolt valitud mereelukas võidab enim münte, võid sina võita 400 kuni 25 000 münti!

Nagu lubatud, seda mängu mängides ei ole aegagi rohkematest sümbolitest puudust tunda.

Leave a comment

*
*
Allowed tags: <b><i><br>
*