Slotimäng Renegades viib su argihallusest fantaasiamaailma

Slotimängud ja fantaasia käivad käsikäes. Ka Unibeti kasiino värske slotikas Renegades on pärit justkui mõnest muust maailmast, millele vihjab juba seegi, et mänguvälja taustal on udusse mattunud kõrged mäetipud, mida meie enda ümbrusest kohe kindlasti ei leia.

Mänguväli ise on kolme rea ja viie rulliku suurune, kuid sümbolid võivad laieneda nii vertikaalselt kui ka horisontaalselt, võttes seega enda alla pisut rohkem ruumi. Kõrgeima väärtusega sümboliteks on muidugi mängu viis peategelast: Ivy Sabreclaw, Valda Dragonslayer, Freya, Harries Hellstorm ja Raffaela Blaze. Madalama väärtusega sümboliteks on viis erivärvilist kalliskivi. Wild sümboliks on põrgutule taustal olev kiri Wild ning Bonus sümboliks eelmise vastand: Bonus kiri sinise jääkuubiku peal.

Minnes aga edasi mängu ülesehituse juurde, siis ükskõik millisel keerutusel võib juhtuda, et kaks või kolm rullikut liituvad, moodustades seega hiiglasliku, kuni 3x3 suuruses sümboli. Ja muidugi on mängus olemas ka tasuta keerutused, sest millises korralikus slotimängus neid ei ole? Tasuta keerutuste käivitamiseks on vaja kolme või enamat boonussümbolit. Kui see juhtub, saad sa 8 tasuta keerutust. Tavakeerutustest erinev on aga see, et enne tasuta keerutuste käivitamist, saad sa valida, milline viie naise sümbol jääb rullikutele. Kui sa oled oma valiku teinud, käivitatakse tasuta keerutused, eemaldatakse ülejäänud nelja naise sümbolid ja lisatakse juurde sinu valitud sümboleid, et tühjad kohad täita. See tähendab, et tasuta keerutuste ajal on mänguväljal vähem teineteisest erinevaid sümboleid, nii et võidukombinatsiooni moodustamine on hulga lihtsam.

Mõnikord on nii, et meie reaalne maailm muutub kurnavaks ja tahaks midagi muud, kuskile ära. Slotimäng Renegades on suurepärane võimalus argielu hallus korraks maha jätta ja fantaasiamaailma seiklema minna.

Leave a comment

*
*
Allowed tags: <b><i><br>
*