Metsikud loomad Aafrikas ja Põhja-Ameerikas

Kõik teavad Aafrika tasandikel elavaid lõvisid ja elevante, ent vähestele meenub kohe selline majesteetlik loom nagu ninasarvik. Betsafe kasiino uus slotikas Respin Rhino on nime saanud aga just sellise sarvilise looma järgi. Kõrged mäed kümblevad päikeseloojangu kirevates värvides ning väätide ja mustritega kaunistatud musta taustaga mänguväljale ilmuvad järgmised sümbolid: erksavärvilised 9, 10, J, Q, K ja A, elevant, eksootiline lind, ahvipärdik, valge tiiger ja kuldne ninasarvik.

Kui esimesel ja viiendal rullikul on ühesugused kuldse taustaga sümbolid, muutuvad need ühesugused sümbolid kuldseteks ninasarvikuteks. Seejärel käivituvad kolm korduskeerutust, mille ajaks antud kaheksa ninasarvikut oma kohale jäävad ning aitavad seega loodetavasti mõned magusad võidud koju tuua. Kui nende korduskeerutuste ajal ilmub rullikule Wild sümbol, keerutused taaskäivituvad ning ka Wild sümbol kleepub ühele kohale.

Wild sümboliks on seejuures kaunis traditsioonilisi ehteid ja kaunistusi kandev naisterahvas. Mis on aga eriti hea on see, et tegu on laieneva Wild sümboliga ning kuigi algul võib ta enda alla võtta ainult ühe sümboli, laieneb ta tegelikult üle kogu rulliku.

Ka slotimäng Chief leiab aset looduse keskel ning võimsate mägede taustal, kuid Aafrika asemel on liigutud Põhja-Ameerikasse. Aafrikast tuttavate loomade asemel on siin aga sootuks teised sümbolid: J, Q ja K, ristatud sõjakirved, piisoni pealuu, unenäopüüdja, tipitelk, piisonite paar, Chief kirjaga sümbol ning sulgedest peaehe, mis on Wild sümboliks. Mängus on ka boonussümbol, millel on näha vastavat kirja ning uhke olekuga pealikku.

Kolm või enam boonussümbolit käivitavad lisamängu Bonus Entry, kus on siis kolm valikuvarianti:

  • Buffalo Bucks – tõsta vajalikud asjad piisonile selga. Mäng saab läbi, kui piison põgeneb või kui sa jõuad maksimumini.
  • Buffalo Drops – aita piisonitel jõge ületada. Kui vähemalt üks piison ellu jääb, saad auhinna. Kui mõlemad piisonid ellu jäävad, saad lisaauhinna.
  • Buffalo Spins – tasuta keerutused kordajast Wildiga.

Mängu käigus võib ka rullikutele mõni üllatav lisa tulla. Wild Winner tähendab, et pealik lisab rullikutele rohkem Wild sümboleid. Bonus Chance ajal tormab rullikute eest läbi piisonite kari ning see suurendab võimalust Bonus Entry käivitamiseks. Big Win tähendab aga vähemalt 20x võitu!

Ja lõpetuseks väärib mainimist Fortune Bet võimalus. Kui see aktiveerida, kasvab nii kogupanuse summa kui ka boonussümboli kõrgus, nii et boonusmängu käivitamine ja suurte võitude saamine on vähe lihtsam.

Leave a comment

*
*
Allowed tags: <b><i><br>
*