Route 777 - mine ja naudi autoreisi läbi kõrbe

Route 777 on värske slotimäng, mida saab mängida Unibet ja Betsafe kasiinodes. Põnev klassikaliste rullikutega slotikas viib sind läbi kõrbe ning pika autoreisi ajal on sul võimalik ka rohkelt võite korjata. Slotimängu sümbolid on traditsioonilised: hõbedased, punased ja sinised number seitsmed, sidrunid, kaktusevili ning kolme number seitsmega sümbol. Wild sümbol on küll puudu, ent endiselt on olemas Scatter sümbol, kiivrit kandev koljuluu, mis käivitab peamise lisamängu.

Kolm Scatter sümbolit toovad sulle viis tasuta keerutust. Kui selle viie keerutuse ajal jääb rullikutele veel kaks pealuuga sümbolit, saad sa suvalise arvu lisakeerutusi, kuid kolm Scatter sümbolit käivitavad õnneratta funktsiooni. Õnneratta lisamängus on sul vaja koguda punaseid, siniseid, hõbedasi ja mitmevärvilisi number seitsmeid, et lisamängus edasi liikuda. Tippu jõudes saab boonusmäng läbi ning sulle makstakse välja kõik kogutud võidud. Boonusmäng lõpeb ka siis, kui sa maandud „Stop“ valikul.

Lisaks on aga veel üks boonusmäng, mis käivitub siis, kui esimene ja teine rullik on identsed. Ka see toob sulle viis lisakeerutust ning esimese kahe rulliku sümbolid hakkavad ükshaaval allapoole liikuma. Ja just see toob kaasa magusaid võite!

Leave a comment

*
*
Allowed tags: <b><i><br>
*