Kuninglik maskiball kutsub osalema!

Salapärased maskiballid on kõrgseltskonna meeli köitnud juba sadu aastaid. Paf kasiino Royal Masquerade vastab täpselt sellele, mida maskide taha peitujad võiksid meelelahutuseks oodata. Slotimängu loomisel on hoolikalt pööratud tähelepanu detailidele – laternatega kaunistatud Veneetsia kanal, volangide ning sitside-satsidega kleitid ja dekoreeritud maskid, et enda isikut saladuses hoida.

Peolised on muidugi kõige kõrgema väärtusega sümbolid ning 10, J, Q, K ja A on madalama väärtusega sümboliteks. Pika nokaga sinakas mask on Wild sümboliks ning Scatter sümboliks on uhke kuldne mask. Kolm või enam kuldset maski toovad endaga kaasa viis tasuta keerutust. Ja mis peomeeleolu veel eriti taevasse tõstab, on see et iga tasuta keerutust garanteerib võidu ning iga tasuta keerutuste ajal rullikutele ilmuv kuldne mask annab veel kaks keerutust! Kui vähegi veab, siis ei pea sa mingil juhul leppima ainult viie tasuta keerutusega.

Kes julgeb, võib katsetada ka Gamble lisandit ehk peale võitu võid üritada arvata järgmise kaardi värvi või masti. Kui sa pakud õigesti, siis sa kahe- või neljakordistad oma võidu aga kui sa pakud valesti, jääd oma võidust ilma ja suundu parem tagasi tantsuplatsile lõbutsema.

Leave a comment

*
*
Allowed tags: <b><i><br>
*