Sand Princess - araabiamaade printsess, kes ei peida oma varandust

Kui Egiptuse temaatikat on kasutatud rohkelt erinevates slotimängudes, siis müstilised Araabiamaad on vaeslapse rolli jäänud. Õnneks ei ole neid täiesti unustatud ja Paf kasiino slotikas Sand Princess annab endast parima, et araablaste kultuur koju kätte tuua.

Sealsele keskkonnale tüüpilise arhitektuuri ja liivapilvedest kuldse päikesevalguse taustale on seatud kuldsete ornamentidega ääristatud mänguväli. Madalama väärtusega on J, Q, K ja A. Kõrgema väärtusega aga kaunis valge araabia hobune, kirst, klaaspudelis olev jook, kuningapalee, pistrik ja turbaniga prints. Bonus kirjaga liivakell on Scatter sümboliks ja kaunitarist printsess on Scatter sümboliks.

Scatter sümbol võib seejuures ilmuda nii üksikuna kui ka kolmandal rullikul kõiki kolme rida kattes! Kui see juhtub, käivitub üks neljast boonusest:

  • Kordaja – kordaja väärtuses 2x, 3x või 4x
  • Juhuslikud Wild sümbolid rullikutel – printsess muudab mõned tavasümbolitest Wild sümboliteks, et moodustuks rohkem väärtuslikumaid võidukombinatsioone
  • Wild rullik – kas rullik 1, 2, 4 või 5 kattub üleni Wild sümbolitega
  • Kuninglik autasu – juhuslikus suuruses mündiauhind

Scatter sümbol ilmub aga üksnes teisel, kolmandal ja neljandal rullikul ning nagu printsessiga sümbol, käivitab ka see boonusmängu, kus auhinnaks on tasuta keerutused. Ja ka siin on neli valikut, kuid sedakorda saab ise valida, millist neljast võimalusest sa eelistad:

  • Juhusliku kordajaga tasuta keerutused – auhinnaks saab 10 tasuta keerutust ning igale keerutusele kehtib kas 2x, 3x või 4x kordaja.
  • Wild rullikute tasuta keerutused – auhinnaks saab 10 tasuta keerutust ning muidu kolmandal rullikul ilmuvad kuhjatud Wild sümbolid võivad nüüd ka mujal ilmuda.
  • Juhuslike Wildide tasuta keerutused – auhinnaks saab 10 tasuta keerutust ning tasuta keerutuste ajal võivad juhuslikud sümbolid hoopis Wild sümboliteks muutuda.
  • Kõik koos tasuta keerutused – auhinnaks saab 10 tasuta keerutust ning iga keerutuse ajal käivitub üks eelpool mainitud kolmest boonusest.

Araabiamaad on paljudele eestlastele võõraks ja salapäraseks jäänud. See mäng annab ainult õige pisut aimu sellest, milline võis kunagi ammu olla elu sellises riigis, mida meie ettegi ei suuda kujutada.

Leave a comment

*
*
Allowed tags: <b><i><br>
*