Silver Lioness - Aafrika sugemetega slotikas

Silver Lioness on slotikas, mida saab mängida Unibeti ja Betsafe kasiinodes. Imeline värviline Aafrika maastik meeldib kõigile. Mänguväljaks on neli rida ja viis rullikut, mis on ääristatud Aafrikast pärit rahvaste mustrite ning odadega.

Värvilised 9, 10, J, Q, K ja A on madalama väärtusega sümboliteks. Kõrgema väärtusega sümbolid on erinevad Aafrika loomad: surikaadide pere, jõehobu ja sebrad. Kaks kõige kõrgema väärtusega sümbolit on kaunis maagilise välimusega naisterahvas ning hõbedane emalõvi. Scatter sümboliks on kaunis sädelev teemat Bonus kirjaga ja sellega käivad kaasas ka tasuta keerutused:

  • 3 sümbolit – 8 tasuta keerutust
  • 4 sümbolit – 15 tasuta keerutust
  • 5 sümbolit – 20 tasuta keerutust

Wild Cubs Wins võib tähendada ka seda, et võidud on kuni 36x.

Mängu Wild sümboliks on traditsioonilise välimusega puu päikeseloojangu taustal. Põhimängus ilmub see teisel, kolmandal ja neljandal rullikul. Nagu mainitud, siis tasuta keerutuste ajal võib käivituda Wild Cubs Wins lisa. Tasuta keerutuste ajal on teistsugune Wild sümbol. Või õigemini on lausa kolm erinevat Wild sümbolit:

  • Kahe lõvikutsikaga Wild – kõikidele lõvikutsikatega võitudele kehtib 2x kordaja. Sümbol ilmub üksnes 2, 3 ja 4 rullikul.
  • Kolme lõvikutsikaga Wild – kõikidele lõvikutsikatega võitudele kehtib 3x kordaja. Sümbol ilmub üksnes 3 ja 4 rullikul.
  • Nelja lõvikutsikaga Wild - lõvikutsikatega võitudele kehtib 4x kordaja. Sümbol ilmub üksnes 4 rullikul

Põnev Aafrika sugemetega mäng sobib meie praeguse suvekuumusega ideaalselt.

Leave a comment

*
*
Allowed tags: <b><i><br>
*