Gladiaatorite au ja uhkus - Spartacus

Spartacus on Triobeti verivärske slotimäng, mille rullikute rohkus võib algul lausa silme eest kirjuks ajada. Mänguväljal on kaks erinevat rullikute komplekti ning kokku sada võiduliini. Vasakpoolsel on viis rullikut ja neli rida ning parempoolsel, mida nimetatakse Colossal Reel Set, viis rullikut ja kogunisti kaksteist rida.

Tähtsaimateks sümboliteks on lisaks Spartacusele endale veel kaks gladiaatorit, võitlusväljadelt tuntud lõvi, kiiver ning mõõk. Väiksema väärtusega sümbolid on kaardimastid: roosa ruutu, lilla risti, sinine poti ning punane ärtu.

Mis jääb kohe silma, kui teha esimesed keerutused, on see kui palju on mängus kuhjatud sümboleid. Mängija jaoks on see muidugi ainult hea, sest kuhjatud sümbolite olemasolu teeb võitude saamise kergemaks.

Üheks boonussümboliks on Spartacuse Wild, mille puhul tasub eriti oodata seda, kui see katab vasakpoolsel mänguväljal terve rulliku, sest pärast seda antud täis rullik justkui kopeeritakse parempoolsele mänguväljale, kus kaetakse samamoodi terve rullik – ainult, et seal on ju viie rea asemel kaksteist rida! Scatter sümbol on Colosseum, mis aitab sul jõuda tasuta keerutusteni:

  • Kolm Scatter sümbolit – 8 tasuta keerutust ja 2x kogupanus
  • Neli Scatter sümbolit – 12 tasuta keerutust ja 5x kogupanus
  • Viis Scatter sümbolit – 20 tasuta keerutust ja 20x kogupanus

Lisaks kehtib tasuta keerutuste ajal ka reegel, et kui vaid osa kuhjatud Wild sümbolist satub mõnele vasakpoolse mänguvälja rullikule, siis mahutatakse rullikule ka ülejäänud sümbolid ja seejärel, nagu ennegi, kopeeritakse terve rullik Colossal Reel Seti vastavale rullikule.

Selge on see, et tegu on mänguga, mis pakub sama palju meelelahutust tänapäeva mängijale, kui gladiaatorivõitlused pakkusid kunagistele pealtvaatajatele.

Leave a comment

*
*
Allowed tags: <b><i><br>
*