Aeg pidu panna!

Spin Party paneb Unibeti kasiinosse püsti ühe tõelise peo, millest annavad aimu värvilised tuled, tümpsuv muusika ning kirevad tähed ja numbrid, mis on siis ka peamisteks sümboliteks. Muul moel on tegu täiesti tavapärase viie rulliku ning kolme reaga slotimänguga. Sellised sümbolid nagu kellad, sidrunid ja kirsid lisavad natukene klassikalist maiku.

Scatter sümbolit Spin Party slotimängus ei ole aga kõik lisamängud on seotud Wild sümboli tantsijannadega, ilma kelleta ükski pidu toimuda ei saa. Tantsijannad ilmuvad teisele, kolmandale ja neljandale rullikule. Kui algul ilmub sümbol vaid ühele väljale, siis see laieneb kiirelt üle terve rulliku. Lisaks saab auhinnaks ka ühe tasuta keerutuse ning laienenud Wild jääb oma kohale, mis tähendab võimalust kiireteks võitudeks.

Kaks või enam tantsija sümbolit tähendavad aga viite tasuta keerutust, seejuures on ühel keerutusel ka garanteeritud võit. Kui nende tasuta keerutuste ajal tuleb veel üks Wild sümbol, siis jääb see ühe keerutuse ajaks paigale ning saad ka ühe keerutuse juurde – sellisel moel võib juurde saada kuni kakskümmend keerutust.

Seega pole vaja Scatter sümboli puuduse üle kurvastada, sest tantsijad aitavad korraliku peo igal juhul käima tõmmata.

Leave a comment

*
*
Allowed tags: <b><i><br>
*