Kuni 80 tasuta keerutust iga päev ja võimalus võita 3000 eurot!

4. aprillist kuni 12. aprillini toimub Paf kasiinos põnev turniir, kus saab tasuta keerutusi ja võimaluse osaleda üsna kopsakate rahaliste auhindade loosimises. Kuidas need auhinnad siis enda jaoks aga kindlustada? Kõige olulisem on mängida õiget slotikat, milleks sedakorda on hiljuti tutvustatud magus mäng Sweet Alchemy. Tasuta keerutuste ja loosipiletite saamiseks on vaja kätte saada erinevad boonused.

Iga päev kui saad Täpilise jokkeri (Dotted Wild) boonuse, saad 10 kohest tasuta keerutust ning ühe loosipileti. Kui saad aga Tähe 1. taseme boonuse, saad 20 kohest tasuta keerutust ning ühe loosipileti ja iga päev kui saad Tähe kolmanda taseme boonuse, saad 50 kohest tasuta keerutust ning ühe loosipileti. Tasuta keerutused väljastatakse kohe peale boonusfunktsiooni lõppemist.

Iga kogutud loosipilet annab võimaluse võita osa 10 000-eurosest võidurahast. Loosis osalemiseks võib iga päev koguda kuni kolm piletit päevas. Ja kui asi jõuab loosimiseni, jagunevad auhinnad järgmiselt:

1. koht - 3000€

2. koht - 1400€

3.–4. koht - 600€

5.–10. koht - 100€

11. – 200. koht - 20€

Sweet Alchemy on tõeliselt hea ülesehitusega slotikas ning kui sul on võimalik seda mängides saada iga päev kuni 80 tasuta keerutust, siis miks mitte proovida!

Leave a comment

*
*
Allowed tags: <b><i><br>
*