Idamaine müstiline kuningriik Shangri-La on reaalsusesse toodud

The Legend of Shangri-La on kindlasti uute slotimängude seas üks tõsisem tegija – seda slotikat saab mängida nii Pafi, Betsafe’i kui ka Unibeti kasiinos. Shangri-La on ilukirjandusest pärit salapärane kuningriik Himaalaja mägedes. Ja nagu ei valmista pettumust reaalne külastus maailma katusele, on ka selle slotimängu kogemus igati positiivne. Mängus on oodatult imeline disain ning draakonikaunistustega mänguvälja taga on näha kohisevaid koski, templit ja uhkete õitega kirsipuud. Viie rea ning kuue rullikuga slotimängus pole niivõrd oluline paremalt-vasakule kulgevate võidukombinatsioonide moodustamine, vaid vähemalt üheksa identse sümboliga grupid.

Sümboliteks on elevant, kass, ahv, roheline liblikas, kiil, kuldkala ning lilleõis. Wild sümbol on roheline küsimärk ja see muutub just selleks sümboliks, mis tooks sümbolite grupile suurima võidu. Tasuta keerutuste jaoks on aga täiesti omaette sümbol, millel on Free Spins ka peale kirjutatud. Kolm, neli, viis või kuus sümbolit käivitavad tasuta keerutuste funktsiooni. Hea uudis on ka see, et kuigi tasuta keerutusi toov sümbol on kahe rea kõrgune, siis selle arvesseminekuks piisab ka sellest, kui näha on vaid pool sümbolist. Vastavalt saadud sümbolite arvule saad sa kas 5, 6, 7 või 8 tasuta keerutust ning iga keerutuse järel lisatakse rullikutele kaks kuni kuus Wild sümbolit, mis muutuvad juba olemasolevateks sümboliteks. Juhul kui tasuta keerutustest saadav koguvõit jääb väiksemaks kui 10x su kogupanus, siis saad veel ühe keerutuse!

Ja see pole ainus boonusmäng, mida selles slotikas kohata võib. Põhimängu jooksul võidakse lisada rullikutele lisa Wild sümboleid. See juhtub siis, kui rullikutele ilmuvad vähemalt kaks neljast gruppi omavahel klappivast sümbolist. Wild sümboleid lisatakse seni, kuni sümbolite grupid ühendatakse ja sa saad ihaldatud võidu.

Lisaks on olemas ka Sticky Respins, milleks on vaja kahte sobivate sümbolite gruppi, kus on viis kuni kaheksa sümbolit. Siis saad sa ühe lisakeerutuse ning sümbolitegrupid jäävad oma kohale lisa ootama. Iga klappiv sümbol, mis keerutusega ilmneb, annab sulle veel ühe tasuta keerutuse ja seda kuni võiduni.

Ja viimane mõnus boonus on Nudge Reel, kui rullikutele ilmuvad kaks Free Spins sümbolit ja kolmas jääb napilt välja. Siis võib juhtuda nii, et see kolmas sümbol siiski lükatakse rullikutele, et sa oma tasuta keerutused kätte saaksid.

Shangri-La on tõeline imedemaa, kuhu rändamisest on läbi aastate unistanud nii mitmedki seiklejad. Aga isegi kui meil ei ole võimalik sinna reaalselt kohale minna, siis slotimäng The Legend Of Shangri-La on heaks asenduseks.

Leave a comment

*
*
Allowed tags: <b><i><br>
*