Ooperifantoomi kurb lugu sai ka slotimängu kuju

Ooperifantoomi lugu ei jäta kedagi külmaks ja võimalik, et just seetõttu on Unibeti ja Pafi kasiinod oma uute slotimängude hulka lisanud kurval lool põhineva slotika The Phantom of the Opera. Teatrilava varjavad tavaliselt rasked sametkardinad ja ka slotimängus on mänguvälja taga näha punast rasket eesriiet. Viie rulliku ja nelja reaga mänguväljal olevad sümbolid on kõik meile Ooperifantoomist juba tuttavad: punane roos, noodilehed, teatribinokkel, parfüümipudel, Ooperifantoomi ning tema armastatu Christine. Wild sümboliks on valitud mängu logo ning Scatter sümboleid on lausa kaks tükki: valge mask ja ümbrik.

Kui punase vahaga pitseeritud ümbrik ilmub põhimängu ajal viiendal rullikul, saad sa rahalise auhinna, mis võib olla kuni 20x kogupanus! Teine boonus võib tulla paraja ehmatusena – mänguväljale maandub lühter ja muudab kolm rullikut üleni Wild sümbolitega kaetud rullikuteks.

Kõige oodatum lisamäng käivitub aga kolme või enama maskiga sümboli ilmumisel ning sa saad valida ühe kolmest boonusest:

  • All I Ask of You tasuta keerutused – 10 tasuta keerutust ning Christine ja Raoul on liikuvad Wild sümbolid, mis satuvad alati kokku. Olenevalt sellest, kas nad loovad paari vertikaalselt, horisontaalselt või diagonaalselt, saad sa lisa Wild sümboleid või kordajaid.
  • Music of the Night tasuta keerutused – 10 tasuta keerutust ning võimalus, et käivitub üks lisaboonustest: kuni 4x kordaja, kuni kolm Wild sümbolitega täidetud rullikut, kuni 5 lisa Wild sümbolit või kuni 5 lisa tasuta keerutust.
  • Masquerade Boonus – kolme tasandiga valikumäng, kus erinevate uhkede maskide vahelt valides, võidad rahalisi  auhindu.

Kui sa muidu ei ole ooperifänn, siis slotikas The Phantom of the Opera võib siiski olla midagi, mida sa naudid. Proovi järgi!

Leave a comment

*
*
Allowed tags: <b><i><br>
*