Thunder Cats: rohkem boonuseid, kui sa unistada oskad!

Unibeti kasiino slotimäng Thunder Cats võib nende jaoks tuttavana tunduda, kes on 1980. aastatel samanimelist multifilmi telerist näinud. Kel ei ole seda õnne aga olnud, siis tegu oli kassidest superkangelastega ja samal moel figureerivad nad ka värskes slotimängus.

Viis rullikut ja neli rida ning hulganiselt põnevaid sümboleid: mängu logo, erinevad relvad, sõiduk, surfilaud ning mõõk. Ja muidugi siis ka J, Q, K ning A. Superkangelane Tygra on Wild sümboliks ning boonussümboliks on punase ja kuldsega Thunder Reel sümbol.

Kolm, neli või viis boonussümbolit tähendavad muidugi tasuta keerutusi. Seejärel keerutad sa Thunder Wheeli, mis määrab selle, millise tasuta keerutuste valiku sa saad. Kui aga algul ilmub rullikutele neli boonussümbolit, siis ei ole Jackalman keerutused enam valikus. Kui sa saad aga viis boonussümbolit, käivitub automaatselt Ultimate Thunder Spins. Nüüd aga kõigist võimalustest lähemalt:

Ultimate Thunder Spins – 5 tasuta keerutust kokku kaheksal real (ehk mänguväljale tuleb riidu juurde) ning esimesel, kolmandal ja viiendal rullikul on kuhjatud Wild sümbolid.

Mumm-Ra – 10 tasuta keerutust ning kõik rullikutele ilmuvad Wild sümbolid kogutakse kokku. Viimasel, kaheksat rida hõlmaval, keerutusel paisatakse aga kõik kokku korjatud Wild sümbolid korraga rullikutele!

Slithe – 10 tasuta keerutust ning kõik rullikutele ilmuvad Wild sümbolid jäävad seniks oma kohale, kuni tasuta keerutused läbi saavad. Täielikult Wild sümbolitega kaetud mänguväli toob kaasa 5 lisa keerutust.

Monkian – 10 tasuta keerutust ning tasuta keerutuste ajal langevad rullikule lisad, mis muudavad tabamuse saanud kohad Wild sümboliteks. Viiendale rullikule ilmuv Thundercats’i sümbol annab aga viis lisakeerutust.

Jackalman – 10 tasuta keerutust ning ükskõik milline rullikutele tekkiv Wild sümbol võib võitudele lisada kuni 10x kordaja! Ja nagu eelmise variandiga, siis ka siis lisamängus toob viiendale rullikule ilmuv Thundercats’i sümbol viis lisakeerutust.

Tavamängus erisümboli viiendale rullikule ilmumine laseb aga taas õnneratast keerutada ning annab võimaluse valida tegelane veel üheks väikeseks minimänguks:

-Lion-O – samanimelisele tegelasele kuuluv Sword of Omens laieneb ning käivitab juhuslikud Wild sümbolid.

-Panthro – kõrvuti olevad rullikud võivad omavahel liituda ning see tähendab hunnikut omavahel sobivaid sümboleid.

-Tygra – vaateväljas olevad Wild sümbolid muutuvad ning laienevad üksteisega sobituvateks sümboliteks, et see rullik täita.

-Wily Cat – rullikutele võivad ilmuda kaks kuhjatud Wild sümbolite kogumit ning see lisab kõikidele võitudele 2x kordaja.

-Cheetara – eriline, esimesele rullikutele ilmuv Wild käivitab terve posu laienevaid Wild sümboleid.

Ja tegelane nimega Snarf võib ükskõik millise boonuse ajal rullikutele ilmuda, et suurendada võitu või kordajat ning lisada rullikutele veelgi rohkem boonussümboleid.

Ja nüüd lõpetuseks veel üks väike boonus ehk Thunder Reels! See tähendab, et ükskõik millise keerutuse ajal võib neljarealine mänguväli laieneda hoopis kaheksarealiseks!

Thunder Cat slotikas ei hoia kohe kindlasti lisamängude ja boonustega tagasi, nii et iga sellele slotikale pühendatud minut on oma aega väärt!

Leave a comment

*
*
Allowed tags: <b><i><br>
*