Koletised, kes ei hirmuta ega hammusta, vaid jagavad võite

Unibet kasiinos on eksklusiivselt võimalik mängida slotimängu Tiny Terrors. Kui keegi arvab, et koletised peaksid alati õudsad olema, siis selles slotimängus on teisiti. Muidugi võib öise linnakese taustal ja täiskuu valguse alla paigutatud mänguväli pisut kõhedust tekitada, ent värviliste ja nunnude koletiste peale ei ole võimalik mitte heldida.

Luudest nikerdatud ärtu ja poti sümbolid on kõige madalamad ja odavamad sümbolid. Väärtuse kasvades järgnevad: pealuuga peeker, pealuuga sildiga rohelist värvi võlujook, samamoodi pealuuga kaunistatud raamat ning kolm kolli: roosa paljude silmadega Multina, põleva leegiga ümbritsetud Spready ja rohelise limaga kaetud Alexpander.

Kolm ühesugust koletist keerutuse lõppedes tähendavad koletiste erivõimete aktiveerimist, mille käigus kõik nunnud koletised Wild sümboliteks muutuvad! Ja seda on lausa näha, kuidas koletised ootavad, et neid kolm tükki kokku saaks. Igal koletisel on siis ka oma erivõime:

Alexpander – Alexpander kasvab suureks ning laieneb Wild sümbolina üle terve rulliku!

Spready – tõelise tuleloomana levib Spready ka ühele kõrvalasuvale rullikule, olles võimeline iseennast kopeerima.

Multina – rullikule ilmub Wild sümbol, mille juurde kuulub ka kordaja!

Kui korraga aktiveeritakse kõik kolm koletise lisamängu, siis saab veel viis lisakeerutust! Lisaks sellele, et iga koletisega käib kaasas tema eriline funktsioon, on kõik koletistega sümbolid ka ülejäänud tasuta keerutuste ajal Wild sümbolid.

Kes läheb ja teeb kollidega sõprust? Nad ei ole üldse nii hirmsad, kui arvata võib ja hammustamise asemel jagavad hoopis võite!

Leave a comment

*
*
Allowed tags: <b><i><br>
*