Nii palju näha ja teha, et igavust pole vaja kurta

Viimasel ajal on kassimänge väga palju tekkinud, aga armsatest hiirekuningatest ei saa meil kunagi küllalt. Unibeti kasiino slotimäng Top Cat toob vanade multifilmide peategelased uuesti ellu. Uulitsal oleval mänguväljal on sümbolid, mis on meile kõigile niivõrd tuttavad: Spoo, Fancy-Fancy, Choo-Choo, Brain, Benny the Ball ja Top Cat. Lisaks siis ka J, Q, K ja A.

Wild sümboliks on puhtaks söödud kalaroots taldrikul ning boonussümboliks on ühispilt kõikide kassidega. Bonus kirjaga sümbol ilmub üksnes esimesel, kolmandal ja viiendal rullikul. Kui need selliselt ilmuvad, käivitub boonusmäng The Master Plan. Sinul on vaja valida üks viiest plaanist:

  • Construction Site Wilds – piiramatu arv tasuta keerutusi. Boonusmäng lõpeb siis, kui oled kokku kogunud viis toidusedelit.
  • Dibble’s Free Spins – tasuta keerutused lisa Wild sümbolitega.
  • Maharajah Heist – kaheosaline mäng, et võita kordajaid ja rahalisi auhindu.
  • Diner Free Spins – korja Wild sümboleid, et liikuda edasi parematele rullikutele.
  • Cash Picker Bonus – seni saad prügikastidega kolistada ja kordajaid koguda, kuni Dibble üles leiad.

Mängus on olemas ka neli boonust, mis võivad käivituda suvalisel hetkel. Spooks’ Mice Is Nice tähendab seda, et rullikutele ilmub hiir, kes muudab sümbolite asukohta, nii et sa võidaksid. Brain’s Water Wilds paigutab iga rulliku alla tuletõrjehüdrandi ning on lootus, et rullik kattub üleni Wild sümbolitega. Choo’s Piano Wilds ehk rullikutele lisatakse Wild sümboleid ja viimaseks on Benny’s Colossal TVs, kus Benny lisab rullikutele telereid, mis muutuvad seejärel juhuslikeks sümboliteks.

Veel on olemas ka Fancy-Fancy’s Hot Dog Respins lisa. Kui viiendale rullikule jääb pidama hiiglaslik hot-dog, hakatakse Wild sümbolit sammhaaval edasi tõmbama, üks samm ja üks keerutus põhimõttel. Keerutused kestavad seni, kuni Wild üle vasaku ääre kaob.

Ja ei saa mainimata jätta progressiivset jackpoti. See lisa käivitub siis, kui rullikutele jääb viis jackpoti sümbolit. Seejärel on sul vaja korjata kroone! Kui sul õnnestub enne lisamängu lõppemist kokku saada vähemalt 15 krooni, võid keerutada õnneratast ja loota, et võidadki jackpoti.

 Top Cat on mäng, kus on tohutult palju näha ja teha. Boonusmängud ja juhuslikud lisafunktsioonid tavamängus. Tasuta keerutused ja progressiivne jackpot. Mängides seda slotikat, ei hakka niipea igav.

Leave a comment

*
*
Allowed tags: <b><i><br>
*