Advendikalender, uus auto ja põnev slotikas - kõik Unibetis!

Tundub, et kõik online kasiinod soovivad jõule kuidagi eriliselt tähistada ning ka Unibet kasiinos on oma advendikalender, kus iga päev saab avada ühe akna ning leida sealt tagant midagi toredat. Esimesel detsembril sai tasuta keerutusi, teisel detsembril sai nautida Premier League'i kasumivõimendit ning kolmandal detsembril kahekordistada autoloosi võiduvõimalusi. See annab juba päris hea vihje, mis sind terve ülejäänud detsembrikuu ees ootab.

Mis on aga see mainitud autoloos? Terve detsembrikuu saad nautida advendikalendri akende avamist ja 2. jaanuaril selgub, kas sa võitsid lisaks ka uhiuue auto. Nimelt, kui sa registreerud kampaaniale, on sul võimalik võita uhiuus auto Ford Mustang 2.3 EcoBoost, mille väärtuseks on umbes 37 500 eurot. Iga kord, kui sa panustad arvutis Wild Christmas slotikat mängides 50 eurot, teenid ühe loosipileti. Kui sa panustad mobiilis mängides 50 eurot, teenid aga kaks loosipiletit.

Wild Christmas on lõbusa muusika ning teemakohase kujundusega jõulumäng. Sümboliteks on aisakellad, saan, punase ninaga põhjapõder, jõuluvana, „Merry Christmas“ sümbol ning punased ja lumega kaunistatud A, K, Q, J ja 10. Wild sümboliks on vastava kirjaga kingitus ning mängus on veel kolm erinevat sümbolit. Nagu tõenäoliselt märkasid, on rullikute kõrval kohad kingitustele ja kommidele.

Kui punavalge kirju kommikepp ilmub koos mõne sümboliga esimesele rullikule, täitub üks vaba koht rullikutest vasakul pool. Kui kõik kolm kohta täis saavad, saad sa ühe salapärase auhinna.

Viiendalt rullikult võib leida aga jõulukingitusega sümboli, mis hakkab täitma rullikust paremale poole jäävaid kohti. Ka siin, kui kolm kohta täis saavad, saad sa midagi auhinnaks ja seekord on selleks 10 tasuta keerutust! Iga tasuta keerutuse alguses ilmuvad rullikutele ka Wild sümbolid, mis lukustuvad oma kohale.

Kuid ole mõlema sümboliga ettevaatlik, sest kui koos kommikepi või kingikarbiga ilmub rullikule ka õel päkapikk, jääd sa kommikepist või kingikarbist hoopis ilma!

Nii et detsember on Unibet kasiinos tõeliselt üllatusterohke: suurepärane slotimäng, võimalus võita endale auto ning igapäevaselt üllatusi toov advendikalender.

Leave a comment

*
*
Allowed tags: <b><i><br>
*