Valley of the Gods on ideaalne koht, kus keset talve aeg maha võtta

Unibet ja Betsafe kasiinod viivad sind slotika Valley of the Gods abil Egiptusesse, Jumalate orgu. Taustaks on muidugi kõrbes kõrguvad püramiidid ning viie rea ning viie rullikuga mänguvälja ääristavad kahe jumaluse kujud.

Kõrgema väärtusega sümboliteks on otse loomulikult erinevaid jumalusi kujutavad tähised ning madalama väärtusega sümbolid kuldsed kujundid, kus võib ära tunda Ankhi, Egiptuses jumaldatud kassi ning ka Ra silma.

Omapärane on see, et mängus puuduvad Wild ja Scatter sümbolid, kuid selle asemel on slotikas olemas veel üks Egiptuses jumaldatud loom, skarabeus. Esimesel keerutusel on näha, et skarabeused on blokeerinud osa mänguväljal olnud kohtadest. Vähemalt kolme sümboliga võidukombinatsioon eemaldab mänguväljalt vastava arvu skarabeuseid ning iga järjestikune võit eemaldab veel rohkem mardikaid. Kui aga järgmine keerutus jääb võiduta, siis skarabeused taasilmuvad oma kohtadele ning sa pead nende eemaldamisega otsast alustama.

Kui sul on õnnestunud eemaldada kõik skarabeused, käivitub aga lisafunktsioon ning mänguvälja kõrval seisvatele skulptuuridele antakse selga kuldne kaitserüü. Vasakpoolsele skulptuurile hakatakse koguma siniseid skarabeuseid, mis omakorda suurendavad kordajat. Parempoolsele skulptuurile hakatakse koguma punaseid skarabeuseid ning üks punane skarabeus annab ühe elu. Neid lisaelusid saad sa kasutada siis, kui su keerutus jääb võiduta.

Kui su elud otsa saavad, lõpeb ka boonusmäng. Valley of the Gods on üks tõeliselt huvitava ülesehituse ning imepärase disainiga mäng, mida sa peaksid kindlasti proovima.

Leave a comment

*
*
Allowed tags: <b><i><br>
*