Viking Gods on veel üks slotikas, mis viib sind viikingite maailma

Viikingid on tavapärasteks külalisteks mitmetes mängudes, filmides ja raamatutes. Paf kasiino slotimäng Viking Gods Thor & Loki jätkab seda meeldivat kommet. Otse loomulikult on mängu taustaks lumega kaetud maastik, jäine veekogu ning kuumalt leegitsevad tõrvikud.

Sümboliteks on erinevad imelised ehted ning muidugi ka ruunisümbolid. Boonussümboliteks on jumalused Thor Ja loki, ning need sündmused on vajalikud, kui sa soovid jõuda mängus mõne järgmise tasemeni. Keskmisele rullikule ilmuv Thor või Loki lisab rullikutele kaks lisa Wild sümbolit, mis aitab suurendada võiduvõimalust. Täies mahus rullikule ilmuv jumalus garanteerib ka ühe kahest lisafunktsioonist.

Thori tasuta keerutused toovad sulle 10 tasuta keerutust. Kõrgema väärtusega Wild sümbolid võivad moodustada lausa 3x3 suuruses sümboleid, mis muidugi aitavad kaasa suurtele võitudele.

Ka jumalus Loki tasuta keerutused annavad 10 tasuta keerutust. Erinevus on ainult see, et hundiga Wild sümbolid lukustuvad oma kohale ning erinevad kristallid aitavad jõuda boonusmängus kõrgemale tasemele.

Tegu ei ole ehk maailma parima slotikaga, ent kui sa naudid kõike viikingitega seotut, siis naudid sa kindlasti ka seda slotikat.

Leave a comment

*
*
Allowed tags: <b><i><br>
*