Viikingid sõidavad põrgu ehk mängimist ootab uus slotikas

Viikingid sõidavad põrgu ehk slotimäng Vikings Go To Hell, mis ootab mängijaid nii Betsafe kui Unibet kasiinodes. Kivist välja raiutud mänguväli, teravad kaljurünkad ja teemakohane muusika. Vasakpoolsele sambale on ära mahutatud ka igale viikingile vastav raevumõõdik, millest lähemalt räägime allpool. Esmalt aga sümbolitest. Muidugi on kõige väärtuslikumad sümbolid neli viikingit. Madalama väärtusega sümbolid on aga mõõk, haamer, kirved ning vibu ja nool. Wild sümbolit ei saa ühegi teise sümboliga sassi ajada, sest see on kuldne Wild kiri, mis omakorda on veel ka kuldse raamiga ääristatud.

Tasuta keerutuste sümbolil on kirjas Free Spin ning selle tunneb ära ka koleda deemoni järgi, kes on tähtede taga. Kolm tasuta keerutuste sümbolit annavad 7 tasuta keerutust, neli sümbolit 12 tasuta keerutust ja viis sümbolit 16 tasuta keerutust. Kõik viikingitega sümbolid võitlevad igal keerutusel deemoniga (olenevalt tasemest on vastaseks kas Lord of Chains või Lucifer) ja kui viikingid võidavad, juhtub kaks asja: esiteks muutub antud sümbol kleepuvaks Wild sümboliks ja teiseks lisatakse viikingi raevumõõdikule üks raevupunkt.

Viiendal rullikul võib ilmuda ka aardekirst ning kui see juhtub, paljastub kas „Epic“ või „Good“ tahvel, mis mõlemad toovad endaga kaasa päris magusaid auhindU:

Epic:

  • 12 või 16 tasuta keerutust
  • Kõikidele viikingitele 30 raevupunkti
  • 600 kuni 1200 münti
  • Kui see juhtub tasuta keerutuste ajal, saad kas kolm lisa tasuta keerutust või ühe lisa kleepuva Wild sümboli

Good:

  • 7 tasuta keerutust
  • 30 raevupunkti ühele viikingile
  • 150 kuni 300 münti
  • Kui see juhtub tasuta keerutuste ajal, saad ainult kas lisa tasuta keerutusi või kaks kleepuvat Wild sümbolit

Nüüd aga nendest raevupunktidest. Kui raevumõõdik saab täis, aktiveerub Berzerk Free Spins lisa, mis tähendab seitse tasuta keerutust ning garantiid, et viiking võidab kõik võitlused. Ahvatlev või mis?

Tähelepanuta ei saa jätta ka Unibeti kampaaniat, mis on tehtud just selleks, et tähistada Vikings Go To Hell slotika liitumist teiste samateemaliste slotikatega: Vikings Go Wild  ja Vikings Go Berzerk. Kuni 6. juunini on vaja mängida valitud mänge. Kvalifitseeruva keerutusena läheb arvesse ainult keerutus, mille väärtus on vähemalt 0.10 € ning turniirile kvalifitseerumiseks peab mängima vähemalt 20 ringi.500 parima mängija vahel läheb jagamisele lausa 50 000 € sularaha! Mängijate paremusjärjestus määratakse selle põhjal, kes on 20 järjestikuse ringi peale saavutanud parima ühtlustatud panusega võidu. Võidud ise jagunevad järgmiselt:

1. koht – 1 500 €

2. koht – 500 €

3. koht – 350 €

4. koht – 250 €

5. koht – 150 €

6. – 10. koht – 100 €

Leave a comment

*
*
Allowed tags: <b><i><br>
*