Volcano Riches - pisut sädet igapäevaellu

Kuigi Eestis vulkaane ei esine, siis Unibeti kasiino toob vulkaanidega kaasas käiva eksootilisuse ikkagi koju kätte. Slotimäng Volcano Riches tähendab maavärinaid, tulejumalannasid ja otse loomulikult suuri võite. Kivide vahel voolavale laavale on asetatud kolme rea ja viie rullikuga mänguväli. Kõige madalama väärtusega sümboliteks on eri näoilmetega tahutud kollakad, punased, sinised ja rohelised kujud. Kõrgem väärtus on antud sümbolitele, mis kujutavad endast tantsivat meest, tantsivat naist ja leegitsevat vulkaanijumalannat. Wild kiri lillal taustal on muidugi sümbol, mis suudab asendada kõiki teisi sümboleid. Kuid lisaks tavalisele Wild sümbolile on ka Volcano Wild sümbol, mis kujutab endast tuldpurskavat vulkaani.

Volcano Wild sümbol ilmud põhimängus üksnes kolmandal rullikul ning tasuta keerutuste boonusmängus teisel ja neljandal rullikul. Lisaks käivitab see sümbol Volcano Wild lisafunktsiooni. Selle lisafunktsiooni käigus lisandub kõrval olevatele rullikutele 1 kuni 5 Wild sümbolit. Tavajuhul saab põhimängus ilmuda üks Volcano Wild sümbol ja lisafunktsiooni ajal kuni neli Volcano Wild sümbolit. Tasuta keerutuste boonusmängu ajal võib loomulikult ilmuda kuni kaks Volcano Wild sümbolit ja lisafunktsiooni kestel kuni 8 Volcano Wild sümbolit!

Mängus on olemas ka Scatter sümbol, milleks on kollane päike ning nagu teistestki mängudest tuttav, siis kolm Scatter sümbolit tähendavad preemiat. Siit mängus on preemiaks 10 tasuta keerutust! Volcano Riches on tõeliselt huvitav mäng ning eksootikat on meie kõigi ellu vaja.

Leave a comment

*
*
Allowed tags: <b><i><br>
*