Kaks värvilist slotikat: Wai Kiki ja Ambassador

Kes ei unistaks reisist liivaranda? Saad lebaskleda palmide all ning imetleda türkiissinist vaikselt loksuvat ookeani. Kahjuks pole alati võimalik reaalselt palmisaarele lennata ent Betsafe kasiino slotikas Wai Kiki annab endast parima, et see eksootiline saaremelu sulle koju kätte tuua. Kõik algab sümbolitest: erakordselt värvilised ning lilleõitega kaunistatud J, Q, K ja A. Neile lisaks surfilaud ja päikeseprillid, imeline kokteil, kilpkonn, õngekonks ja kas kaelaga paremale või vasakule suunatud ukuleled. Wild sümboliks on õrnroosade õitega lill, millele igaks juhuks ka Wild juurde kirjutatud.

Wai Kiki mängule on iseloomulik see, et erinevad sümbolid võivad omavahel kombineerida, moodustades nii uusi sümboleid kui aktiveerides erinevaid funktsioone.

Kui Wild sümbol peaks ilmuma kilpkonnaga sümboli kohal, lisandub kilpkonna kilbile lill – see tähendab, et armas kilpkonn muutus Scatter sümboliks ja annab sulle 100 mündi suuruse preemia.

Kui kilpkonnaga sümbol on aga ekraani keskel ja nii temast paremal kui vasakul on õngekonksu sümbolid, aktiveerib see Shark Fishing nimelise boonusmängu.

Mängus on olemas ka Free Spins Luau sümbol, mille tunneb ära vastava kirja ning kolme lilleõie abil. Kui see sümbol jääb kahe ukulele vahele, saab lausa 21 tasuta keerutust! Tasuta keerutuste ajal võib näha, kuidas surfilaua ja õngekonksu sümbolid oma välimust, aga mitte oma väärtust, muudavad. Lisaks sellele võivad tasuta keerutuste ajal ilmuda ka roosad ja sinised lilleõied, mis võivad rullikutel kuni 5 lisakoha võrra laieneda. Need õied käituvad Wild sümbolitena, nii et nende nägemine garanteerib naeratuse. Lisaks eelmainitule asendab puidust raiutud sümbol tasuta keerutuste ajal kokteili sümboli. Neid sümboleid korjatakse Tiki kuju sisse ning tasuta keerutuste lõppedes tehakse väljamakse vastavalt kogutud sümbolite hulgale:

  • 10 kuni 14 Token’it – 50 münti
  • 15 kuni 19 Token’it – 125 münti
  • 20 kuni 24 Token’it – 250 münti
  • 25 kuni 29 Token’it – 500 münti
  • 30 kuni 34 Token’it – 1250 münti
  • rohkem kui 35 Token’it – 5000 münti

Wai Kiki on väga hea vaheldust pakkuv boonusmäng, mida võiks mängida iga kord, kui mõtled, et tahaks paradiisisaarele puhkama minna. Kui aga paradiisisaare järgi isu pole, võta ette näiteks slotimäng Ambassador. Ambassador on sama värviline kui Wai Kiki, aga ometigi täiesti teistsuguse ülesehitusega. Kohe pistab silma aga see, et tegu on osaliselt traditsioone jälgiva slotikaga: kolm rida, neli rullikut ja nende peal sümboliteks kirsid, apelsinid, sidrunid, pirnid, õunad, ploomid, tähed, arbuusid, kellukesed ning ühe-, kahe- ja kolmekordsed BAR’id. Wild sümboliks on Joker.

Võitude moodustamiseks on vaja ühte kuni nelja ühesugust sümbolit kõrvuti olevatel rullikutel, kuid teatud sümbolitele kehtivad erireeglid. Esimesel või neljandal rullikul on vaja võiduks vaid ühte kirsside sümbolit. Teistel juhtudel aga on vaja kahte kirsside sümbolit: esimesel ja neljandal rullikul, esimesel ja teisel rullikul või kolmandal ja neljandal rullikul. Sarnane reegel kehtib ka tähe sümboli kohta. Kolm sümbolit toovad võidu siis, kui need on ükskõik kus kas esimesel, teisel ja kolmandal rullikul või teisel kolmandal ja neljandal rullikul. Neli sümbolit toovad võidu siis, kui need on näha ükskõik kus mänguväljal.

Iga võidu järel saab ka võimaluse oma võit kahe-, kolme- või neljakordistada. Supermeter mängus saab mängida aga viie mündi mängu, kui vajutad Spin nuppu. Võidud saab automaatselt kätte siis, kui võitude kogusumma on vähemalt 5000 münti.

Ja muidugi ei saa unustada boonuseid! Ambassador Wheel Bonus ehk õnneratta boonus käivitub kolme või nelja tähe sümboli järel. Õnneratta sektorid olenevad sinu panuse suurusest. Võimalik on ka see, et sa ei võida midagi, ent kõige ihaldusväärsem võit on tõenäoliselt 1000x kordaja.

Teiseks boonuseks on Fruit Pot Bonus. See on saadaval üksnes viie mündi ja Supermeter mängudes. Ehk kui sa võidad ühe puuviljakombinatsiooniga ükskõik kui suure võidu, lööb vastav puuvili helendama. Kõikide puuviljade helendama saamisele järgneb aga 5000 mündi suurune võit.

Wai Kiki ja Ambassador on mõlemad uhked värvilised mängud, kuid nende ülesehitus erineb nii kõige tavalisematest slotikatest kui ka üksteisest. Nii või naa on aeg need järgi proovida!

Leave a comment

*
*
Allowed tags: <b><i><br>
*