Hallo kosmos ehk What on Earth slotikas

Kingswini slotikas What on Earth sunnib tõesti mõtlema, et mis paganat parasjagu toimub. Vastus on siiski lihtne: palju võite ja põnevat meelelahutust. Värviline ning rohkete boonustega slotikas meelitab mängima kõik slotimängu fännid. Kosmoseavaruste taustal, viiel rullikul ja kolmel real on komeediks muutunud kirsid ja apelsinid, planeedi rolle võtvad melonid ja ploomid ja lisaks ka roheliselt hiilgav taevakivi, aknast välja piiluv tulnukas ja kosmoselaeva juhtimiseks vajalik pult.

Mängu nimega logo suudab asendada üksnes tulnuka ja puldiga sümboleid, kuid see-eest on Scatter sümboleid mitu erinevat. Kõik on küll kosmoselaevad, kuid need on erinevat värvi ja ilmuvad rullikutel erinevates kohtades: rohelised ja sinised peatuvad üksnes kolmandal, neljandal ja viiendal rullikul, kuid punased kosmoselaevad võivad ilmuda kõikidel rullikutel. Vähemalt kolm kosmoselaeva käivitab põneva minimängu. Maa peale tulevad külla viis tulnukat ja sa pead valima ühe. Valiku järel võid saada 3x ja 200x vahele mahtuva kordaja, aga võid käivitada ka ühe kahest boonusmängust:

Destination Bonus ehk saad valida uue sihtkoha, kus kordaja valimisel oma õnne proovida. Eriti tore on see, et 200x asemel on maksimaalne kordaja 400x!

Beam ’em’ Up Bonus laseb sul valida ühe tulnuka, kes hakkab seejärel võistlema teiste tulnukatega. Mida rohkem sinu valitu suudab oma laeva maalasi imeda, seda parem see on, sest seda suuremaks kordaja väärtus kasvab ja seda suurema auhinna sa saad. Nii et ole valmis kosmosesse lendama ja väärtuslike võitudega naasma!

Leave a comment

*
*
Allowed tags: <b><i><br>
*