Lapsepõlve lemmikraamat on nüüd saanud ka slotimängu kuju

Unibet ja Betsafe teavad, mis mäng on hea mäng, sest vastasel juhul ei oleks huvitav slotikas White Rabbit saadaval mõlemas kasiinos. White Rabbit on veel üks slotikas, mis on saanud inspiratsiooni juba klassiku staatuses olevast loost „Alice Imedemaal“. Mängu taust peaks olema tuttav kõigile, kes on raamatut lugedes ka ümbritseva looduse kirjeldusele tähelepanu pööranud. Ja ka sümbolid on pärit muinasjutust: punased, sinised ja rohelised ornamendid, Irvik Kass, Kübarsepp, Ärtuemand, Kiigajon ja Käägajon, Grüps ning teepott ja teetassid. Lisaks ka väiksema väärtusega sümbolid 9, 10, J, Q, K ning A, mis ilmuvad mänguväljale aga ainult siis, kui suurema väärtusega ja tavaliselt enda alla kaks kohta võtvad sümbolid, seda ei tee.

Jutu nimitegelane Alice ise on Wild sümbol, kes ilmub teisel, kolmandal, neljandal ja viiendal rullikul. Valge küülik on muidugi aga Scatter sümboliks.

Nagu tavaliselt, siis kolm Scatter sümbolit käivitavad lisamängu viieteistkümne tasuta keerutusega. Esmalt muutub kohe mänguekraan. Imedemaa looduses istumise asemel leiad sa end läbi jäneseaugu Imedemaale kukkumas, samal ajal kui viie kuni seitsme rea ja viie rullikuga mänguväli aina keerleb. Muffiniga sümboli ilmumine tähendab aga seda, et see sümbol laguneb kaheks erinevaks sümboliks, suurendades antul rullikul ridade arvu. Kokku võib ühel rullikul olla lausa kaksteist rida! Kui rullik jõuab ridade maksimaalse arvuni, saab autasuks veel tasuta keerutusi ning antud rullik muutub Kuninganna rullikuks, mis toob kaasa rohkem kuningannaga sümboleid ja ka rohkem Wild sümboleid.

Teine lisa on Tõugu Wild sümbolid. See juhtub suvalisel hetkel tavamängus ning see tähendab, et mänguväljale lisatakse kuni neli lisa Wild sümbolit, millest kõigil on 2x või 3x kordaja. Kordaja on eriti kasulik võidukombinatsioonide moodustamisel.

Lewis Carroli raamat on paljude inimeste lapsepõlve lemmikraamat. Ja selle raamatu põhjal valminud slotimäng White Rabbit võib osutuda sama paljude inimeste lemmikmänguks.

Leave a comment

*
*
Allowed tags: <b><i><br>
*