Wild Birthday Blast õpetab, kuidas korralikult pidutseda

Sünnipäeva peaks tähistama ikka korraliku trilli ja tralliga ning Kingswini kasiino Wild Birthday Blast just seda tegema õpetab. Metsikuks sünnipäeva tähistamiseks tituleeritud slotimängus on kokku tulnud eksootilised loomad nagu kaelkirjaks, elevant, kaks karu ja papagoi ning seda kõike selleks, et õhupallide ja paberlintidega kaunistatud toas mõnusalt pidutseda. Ka tavalised 10, J, Q, K ning A on lõbusalt värvilised. Wild sümboliks on kahe peopasuna ja kuldse kirjaga sümbol ning Scatter sümbolile on suurelt kirjutatud Free Spin Bonus ehk tasuta keerutuse boonus. Lisaks on ka hoolikalt ärapakitud kingiga sümbol, mida muidugi kõik avada tahaksid. Kõik rullikutele ilmuvad kingikarbi sümbolid muutuvad samasuguseks sümboliks ja kui sul veab, siis moodustavad need juba olemasolevate sümbolitega mõne eriti vinge kombo.

Scatter sümbol toob muidugi tasuta keerutusi ja seda küllaltki lihtsa valemi järgi:

  • 3 sümbolit – 10 tasuta keerutust
  • 4 sümbolit – 15 tasuta keerutust
  • 5 sümbolit – 25 tasuta keerutust

Kõik tasuta keerutuste ajal saadud võidud kahekordistatakse, nii et hoia pöialt, et sümbolid tooksid sulle võimalikult kõrge võidu.

Lisaks on olemas ka üllatuspeo boonus ja nagu eeldada võib, siis käivitub see täieliku üllatusena põhimängus. Sa seisad vastamisi kahekümne uksega ning kõik, mis sul teha tuleb, on avada uks ja võtta vastu kink, mille külaline sulle annab. Mõne ukse taga peitub ka rohkem kui üks külaline ja see tähendab rohkem kinke!

Sünnipäev on paljude inimeste jaoks aasta parim päev ning Wild Birthday Blast on veel üks põhjus, miks niimoodi arvata.

Leave a comment

*
*
Allowed tags: <b><i><br>
*