Wild Seas: põnev piraadielu metsikutel meredel

Pigem filmi algust meenutava introga piraadimängu Wild Seas saab mängida Betsafe’i ja Unibeti kasiinodes. Maakaardi kohal on nelja rea ja viie rullikuga mänguväli. Ja kuigi slotikas pole just tohutult palju sümboleid, on need väga detailsed ja ilusad: pronksmünt, hõbemünt, kuldmünt, kolm erineva kübaraga kaptenit ja piraadikapten.

Wild Seas slotimängus on olemas lausa kolm erinevat Wild sümbolit, mis kõik leiavad oma koha mängu erinevates faasides.

Kulla ja kalliskividega täidetud kirst on Wild sümboliks, mis võib muutuda ka Sticky Wildiks. Sailing Wilds on punased, rohelised ja sinised laevad, mille purjele on kirjutatud Wild. Need hakkavad liikuma paremalt vasakule, üks rullik ühe keerutuse ajal. Kui laev saab pihta, kleepub see ühe keerutuse ajaks oma kohale ja ei liigu edasi. Uppunud laev asendatakse Sticky Wild sümboliga. Ja lõpetuseks on must Wild Seas lipp, mis suudab asendada teisi sümboleid ja kus kaks lippu käivitavad boonusmängu Break the Convoy!

Break the Convoy algab alati viiendal rullikul. Üks kolmest kaptenist valitakse vaenlaseks ning tema Sailing Wild laevakesed asuvad oma teekonnale. Nagu mainitud, siis tunneb kapteni ja laeva ära värvi järgi. Piraadilaev üritab samal ajal neid laevu maha kõmmutada. Ta saab kahurid suunata küll ainult samal real olevale laevale, ent tublid piraadid saavad sellegipoolest nii mõnegi laeva kätte.

Kui laev on saanud kolm tabamust, see upub ning ühtegi Sailing Wild laeva pole enam alles, käivitub teine tase ehk Loot the Treasure boonusmäng. Just siin mängus muutub Wild sümbol pärast tabamuse saamist Sticky Wild sümboliks. Kui piraadilaev tabab aga surnupealuuga kaunistatud tünni, on boonusmäng läbi.

Wild Seas on omanäoline slotimäng, mis viib sind tõesti aegade taha piraatidega koos võitlema ja varandust jahtima.

Leave a comment

*
*
Allowed tags: <b><i><br>
*