Slotimängu ja õnneratta ideaalne kombinatsioon - Wild Wheel

Kui sa tahad mängida mängu, mis juba muusika ja heliefektidega põnevust tekitab, siis Betsafe kasiinos on kindel valik slotimäng Wild Wheel. Huvitaval sinisel taustal on viie rulliku ja kolme reaga slotimäng. J, Q, K ja A on madalama väärtusega sümboliteks. Kõrgem väärtus on pontsakatel ja läikivatel sümbolitel, millel on kujutatud mündihunnikuid, rahapakki, kullakange, rahaga täidetud kohvrit, põrsakujulist hoiukassat ja kuldset seifi. Wild sümboliks on õnneratas vastava kirjaga ning mis on eriti omapärane, on see, et see ilmub rullikutele 3-ste virnadena! Kui rullikule juhtub ilmuma ainult 1 või 2 Wild sümbolit, nügitakse rullikut edasi, et kogu virn ära mahuks.

Kui aga terve rullik korraga mänguväljale mahub – kolm rullikut on kokku kaetud üheksa Wild sümboliga -  moodustub õnneratta tervik ning käivitatakse metsiku ratta boonusmäng. Selles boonusmängus on kolm erinevat võiduvõimalust:

  • Tasuta keerutused – saad märgitud arvu tasuta keerutusi. Selle valiku juures on sul ka „Võta või jäta“ võimalus, ehk sa võid võidu välja võtta või sellest loobuda ja rullikut uuesti keerutada, lootes paremat võitu. Otsustades tasuta keerutuste kasuks, on kolm rullikut kokku lukustatud ning need pöörlevad koos.
  • Kohesed võidud – saad märgitud rahalise võidu. Nagu tasuta keerutuste juures, on ka siinkohal sul võidu korral „Võta või jäta“ valik.
  • Ratta täiustused – ratas jõuab järgmisele tasandile ja sa saad uue keerutuse. Kokku on mängus kolm erinevat rattataset.

Omapärased slotimängud on alati rohkelt elevust tekitanud ning Wild Wheel ei valmista mingil moel pettumust.

Leave a comment

*
*
Allowed tags: <b><i><br>
*