Nõiad ja võlurid jõuavad ikka kõikjale

Särtsuva maagia ja laialdaste teadmistega võlukooli õpilased on slotimängu Witchcraft Academy abil leidnud oma tee Unibeti ja Pafi kasiinodesse. Kui natukene oma fantaasiat kasutada, võiks lausa öelda, et mängu loojad on saanud inspiratsiooni ühe teise maailmakuulsa võluripoisi seiklustest... Aga isegi ilma fantaasiat kasutamata on tegu vapustavalt vinge mänguga. Slotikas algab sellega et sisened lossi, kus raamatukogus, rõdude, raamaturiiulite ja sammaste vahel, paikneb viie rulliku ning nelja reaga mänguväli. Sümbolid on otse loomulikult maagilised. Tavapärased kaardimastisümbolid risti, poti, ärtu ja ruutu on läbinud täieliku muudatuse ja tegu tundub olevat pigem nikerdatud võlujoogipudelitega. Väheke suurema väärtusega sümbolitelt võib aga leida öökulli, draakoni, nõiapreili Efora ja võlurihärra, kelle nimeks Earthan.

Wild sümbol on kalligraafiline punast värvi W kuldsel taustal, pärgamendiribad sümbolit ümbritsemas. Need võivad ilmuda põhimängus kõikidele rullikutele v.a. kolmandale. Ka Bonus sümboli tunneb ära vastava kirja järgi ning see ilmub välja põhimängus. Kolm Bonus sümbolit käivitavad boonusmängu Elements Bonus.

Elements Bonus on lisamäng, kus esmalt on vaja teha valik Earthani ja Efore vahel, kuid väga palju pole vaja muretseda, sest tegelast saab iga loitsu eel vahetada. Olenemata tegelasest on vaja kasutada loitsu Element Shot, misjärel lendab võlukepi otsast välja kas punakas draakon või valge öökull. Kui tabada Armor Guard sümbolit, siis see plahvatab ja hävitab ka seda ümbritsevad sümbolid, mis tähendab, et sa võid kamaluga kuldmünte kokku krahmata. Kui Element Shot tabab halli kivitahvlit ehk Scatter sümbolit, vabastatakse vastav Free Spin Feature. Iga Feature’it saab vabastada vaid ühe korra.

Kui loitsuga õnnestub tabada kolme või enamat Elements Bonus’t ehk Scatter sümbolit, liigud sa sügaval kooli all asuvasse koopasse, kus käivituvad tasuta keerutused ja seda koos Free Spins Feature’iga.

Free Spins’e ehk tasuta keerutusi on alati alguses 5 tükki. Küll aga saab tasuta keerutusi juurde, kui nende ajal peaksid rullikutele ilmuma Bonus Spin kirjaga sümbolid:

2 sümbolit – 5 tasuta keerutust

3 sümbolit – 10 tasuta keerutust

4 sümbolit – 15 tasuta keerutust

5 sümbolit – 20 tasuta keerutust

Pärast Sigatüüka elust rääkivate raamatute ilmumist on tõenäoliselt iga inimene vähemalt korra mõelnud, kui tore oleks olla võlur või nõid. Witchcraft Academy slotimäng lubab seda mõtet natuke kaugemale viia ja nõia- või võlurielu ka proovida. Loitsud, raamatud ning seiklused on sind ootamas!

Leave a comment

*
*
Allowed tags: <b><i><br>
*