Väärtuslikud kalliskivid igale maitsele: Wixx ja Deco Diamonds

Kõik slotimängud ei pea olema alati viimse detailini nikerdatud ning mõnikord peitub ilu ka lihtsuses, olgu siis mängu ülesehituse või disaini poole pealt. Selle heaks näiteks on Unibeti uued slotimängud. Esimene neist on Wixx, kus tagasihoidlikult kumaval taustal oleval mänguväljal liiguvad sinised, rohelised, lillad ja kollased kalliskivide killukesed. Suuremad kalliskivid on kammitsetud õrnadesse kuldsetesse puuridesse: rubiinid, topaasid, safiirid ning ka valge ja särav teemant, mis on ühtlasi ka slotika Wild sümboliks.

Iga vääriskivi suudab käivitada ka boonusmängu. Neli rubiini käivitavad lisakeerutuse, kus rullikutele ilmunud rubiiniga sümbolid muutuvad Wild sümboliteks ning jäävad rullikutele kuhjatud kujul. Neli topaasi käivitavad samamoodi lisakeerutuse, ent seal kehtib kõikidele võitudele 5x kordaja. Neli safiiri moodustavad kuhjatakse aga neljandale rullikule, mis annab seega ka kõikidele safiiridega sümbolitele kõrgemad võidud.

Ja lisaks sellele, et kalliskivid suudavad omaette erinevaid boonuseid pakkuda, võivad nad ka omavahel kombinatsioone moodustada:

  • Neli rubiini ja neli topaasi – kõik rubiinid, Wild sümbolid ja topaasid kuhjatakse ning lisaks sellele muutuvad rubiinid Wild sümboliteks. Võitudele kehtib 5x kordaja.
  • Neli topaasi ja neli safiiri – kõik safiirid, topaasid ja Wild sümbolid kuhjatakse ning kõikidele võitudele kehtib 5x kordaja.
  • Neli safiiri ja neli rubiini – kõik rubiinid, safiiri ja Wild sümbolid kuhjatakse, rubiinid muutuvad Wild sümboliteks ning neljandal rullikul on täielikult kaetud Wild sümbolitega.

Uskumatult elegantne ja mõnus mäng. Ja kui sellest kalliskivide mängust küllalt saab, on ootel ka Deco Diamonds, mida lisaks Unibetile saab mängida ka Betsafe kasiinos.

Hoopis teistsuguse atmosfääriga slotikas on inspiratsiooni saanud art-deco ajastust. Ümmargusele mänguväljale on mahutatud kirsid, ploomid, sidrunid ja arbuusid, ainult et seemnete asemel on puuviljades teemandid. Kellukestega, number seitsmetega ja teemantidega sümbolid ilmuvad aga kolmeste gruppidena.

Deco Diamonds sümboli kaks erinevat varianti on ka Wild sümboliteks ning 2, 3 või 4 Deco Diamonds sümbolit annavad auhinnaks ühe lisakeerutuse. 3, 4 ja 5 Deco Diamonds sümbolit käivitavad ka õnneratta boonusmängu ja vastavalt sellele, mitu sümbolit boonusmängu aktiveerisid, on õnnerattal kas hõbetase, kuldtase või teemanttase.

Õnnerattaga loositakse välja kordaja summa aga kui õnneratas peatub noolega sektoril, vahetatakse olemasolev tase kõrgema vastu.

Hõbetasemel on auhinnaks: 5x, 8x, 18x, 58x ja 80x.

Kuldtasemel on auhinnaks: 8x, 18x, 58x, 98x ja 588x.

Teemanttasemel on auhinnaks: 18x, 58x, 98x, 588x ja 1000x.

Kaasahaarava muusika ja imelise disainiga Deco Diamonds võib kohe pikaks ajaks endasse haarata, aga sellest pole midagi, sest võidud, mida mäng pakub, on suurepärased!

Leave a comment

*
*
Allowed tags: <b><i><br>
*