Jumalate mäng - Zeus III

Esimesest hetkest, kui avad Triobeti slotimängu Zeus III, näed kohe ära, et see pole mingi tavaline mäng, mida kõik veebikasiinod täis on. Tavaliste rullikute asemel on mängus kuus rullikut, igal rullikul kaks kuni seitse sümbolit. See teeb muidugi ka 192 võiduliini moodustamise hoopis huvitavamaks.

Kirevad kaardimasti tähised (poti, ruutu, ärtu, risti) on määratud madalamateks sümboliteks. Kõrgemad sümbolid on vana-Kreeka ajast pärit kaunistustega vaasid, mündid, laevad ja muidugi ka templid. Kulmu kortsutav jumalus Zeus on eriline Wild, mis katab kord juba ilmudes korraga terve rulliku. Aga mängus on olemas ka tavaline Wild, eelpool mainitud tempel, mis suudab asendada kõiki sümboleid peale Scatter sümboli. Scatter sümbolina kujutatakse välgunoolt, mida hoiab oma kindlas haardes Zeus.

Zeus III mängus on rohkelt tasuta keerutusi, milleks tuleb rullikutele kaks kuni kuus saada kolm või rohkem Scatter sümbolit saada. saab auhinnaks 10 tasuta keerutust, maksimaalselt aga lausa 50 keerutust! 25 ja 50 keerutusega tuleb kaasa ka kogupanusest sõltuv kordaja. Ja muidugi ei jää kahe silma vahele see, et tasuta keerutuste ajal pöördub mänguväli pea peale!

Kuigi mängus ei ole võimalust eriti oma võite interaktiivsete mängulahenduste kaudu suurendada, on tegu igati põneva slotikaga.

Leave a comment

*
*
Allowed tags: <b><i><br>
*