Kingswin viib sind Araabiamaadest jäämägedeni

Microgaming ja NetEnt ei lase mingil juhul igavusel tekkida. Juba on kvaliteetseks ajaviitmiseks valmis mitmeid uusi mänge, mis on oma tee leidnud ka Kingswini kasiinosse, nii et oma lemmiku leiab igaüks.

Red Hot Devil ei jää kuidagi alla teistele Microgamingu poolt toodetud mängudele. Taustaks kõlava karmi muusikaga on ideaalses kooskõlas disain – mürgised maod, eredad leegid, surmavalt ohtlikud skorpionid ja muidugi mängu peategelasele punapeale kuuluvad huuled. Kolme või enama „Heart“ sümboli nägemine annab võimaluse valida kolme boonusmängu vahel: 1) Kümme tasuta keerutust ning maksimaalne kordaja on seahulgas 10! 2) Wheel of Fire – loobi tuld ja korja auhindu, kuni leiad Jesteri ja boonusmäng lõpeb. 3) Kümme tasuta keerutust, kusjuures igal korral esineb ka Wild sümbol ning on võimalus saada juurde veelgi rohkem tasuta keerutusi. Jah, see mäng kindlustab jahedas sügises tõeliselt tulise elamuse.

Pontsakad, võidu korral tantsima kippuvad ja vahepeal jäisesse vette sulpsatavad pingviinid lihtsalt toovad oma uues mängus Penguin Splash naeratuse näole. Heaks vahepalaks on ka lisamäng Gamble, mida saab kasutada kasvõi iga võidu järel ja mis annab võimaluse viimast võitu kahekordistada. Selleks pead vaid ära arvama, kas järgmine kaart on punane või must.

Kas South Park’i kõik episoodid mitu korda läbi vaadatud? Kui jah, siis kindlasti teeb päeva paremaks uudis, et viimaks ometi on võimalik mängida NetEnt’i poolt loodud mängu South Park Reel Chaos. Superkangelasteks kehastunud tegelased pakuvad igaüks mõnda erilist boonust, mis võivad ilmneda igal hetkel. Kenny toob kaasa kordaja, mis suurendab hetkevõitu, Cartman ajab aga taga kurja General Disarrayd, mis toob mängija meeleheaks kaasa hunnikutes Wild sümboleid. Kvaliteetne mäng, mis saab tõenäoliselt South Park’i fännide suureks lemmikuks.

Araabiamaade muinasjutud ja legendid on kokku monteeritud üheks eksootiliseks mänguks: The Wish Master. Kuigi sellel mängul on vaid üks boonusmäng, siis iga kord kui peaksid saama kümme tasuta keerutust, kaasneb sellega üks suvaliselt valitud abistav boonus. Tõsi, mängus on vähem interaktiivsust, kui mõnes teises, kuid see on kindlasti väärt proovimist.     

 

Leave a comment

*
*
Allowed tags: <b><i><br>
*