Üksikult saarelt veidrasse laboratooriumisse

Paf online kasiinol on mängijate jaoks olemas kaks põnevat ning tavapärasest erinevat slotimängu. Esimene neist on Attraction, kus võib võita kuni 50 000 münti.

Attraction on mäng, mis hülgab tavapärase slotimängu ülesehituse ning kõik boonusmängud on integreeritud põhimängu. Mängul on küll vaid kümme fikseeritud võiduliini, kuid kvaliteetne graafika ning tagasihoidlik, ent siiski hea muusika teevad selle mängu millekski, mida proovida.

Sümboliteks on erinevad veidrad elektroonilised mõõdikud ning mõõteriistadest loodud tähed. Wild sümboliks on roosalt helendav elektron, mis ilmub üksnes teisel, kolmandal ning neljandal rullikul. Viimaseks sümboliks on sinisena helendav Wild, mis ilmub üksnes tasuta keerutuste ajal.

Mängu ehitatud Magnet Respins on boonusmäng, mille käigus ilmub mängulaua külgedele ülivõimas magnet, mis aktiveerib külgetõmbejõu ühel kindlal rullikul. Kui sinna ilmub ka Wild sümbol, lisab mäng uue Wild kaardi ning kaks magnetit, mis tähendab võimalust rohkemate Wild kaartide ja seega rohkemate võitude jaoks.

Kuigi selles mängus on vähe interaktiivsust, on see ideaalne selleks hetkeks, kui soovid lihtsalt autospini tööle panna, rahulikult toolil istuda ja vaadata, kuidas võidud tulevad. Integreeritud boonusmängude eeliseks on nimelt see, et tasuta keerutused ilmnevad tihedamini kui muidu.

Teise Paf kasiino uue mänguna tutvustame slotimängu Lost Island, kus maksimaalseks võiduks on 500 000 münti. Mängu graafika on disainitud selliselt, et on selge: mängija viiakse üksikule saarele, mille elanikud on oma elukoha hüljanud, aga kõik oma aarded ja väärtuslikud esemed maha jätnud, andes võimaluse need üles korjata.

Wild sümboliks on imeilus violetne lill, mis asendab kõik sümbolid peale Scatter sümboli. Lisaks toob iga Wild sümbol kaasa ka kordaja, mis on vahemikus 1x kuni 5x. Seda, kui suur kordaja antud keerutuse ajal sind võidu poole aitab, näed ülemises servas. Scatter sümbol on kuldne kilpkonn, kelle kilp on kaunistatud värvilise kalliskiviga ning selle ilmumine käivitab peamise boonusmängu, milleks on tasuta keerutused. Kuigi 10 tasuta keerutust võib algul tunduda vähe, on tasuta keerutuste ajal kolmandale rullikule kleepunud Wild sümbol. Kuna samal ajal on lubatud ka üksteise peale ilmuvad Wild sümbolid, suurendab see oluliselt võiduvõimalusi, nii et 500 000 mündine jackpot ei tundugi enam võimatu.

Leave a comment

*
*
Allowed tags: <b><i><br>
*