eesti|русский
kasiinod.ee
 • Online Kasiinod
 • Kasiinod
 • Blog
  • Kasiino Mängud
  • Online Kasiinod
  • Jackpot
  • Nõuanded
 • Kampaaniad

Interneti Kasiino Tüübid

Internetis tegutseb hetkel üle 1500 kasiino. Põhimõtteliselt aga esinevad nad kahes vormis.

Esimene nõuab enne mängimise alustamist, tarkvara allalaadimist  ning on ilmselt enimkasutatud. Tihti on allalaetud kasiinol allalaadimisprogramm, kus esimene fail laetakse alla internetist ning millest installitakse arvutisse järgmised failid. On oluline tähele panna, et mängu täielikuks installimiseks on vajalik alla laadida suurel hulgal faile, mille allalaadimine esimesel mängimise korral võtab aega. Kui aga kõik vajalikud failid on alla laetud, on järgmisel korral mängu alustamine hoopis kiirem.

Teiseks esineb kasiinosid vormis, mis ei vaja allalaadimist. Sellised kasiinod kasutavad erinevaid tarkvara nagu Flash ja Java, mis lubavad mängijal juurdepääsu kasiino mängudele läbi interneti brauseri. Kuigi varasemalt puudus antud mängudel väline hiilgus ja glamuur, siis praegu kasutavad tarkvara väljatöötajad antud tehnoloogiat selle parimas vormis, et tagada mängude suurepärane graafika, heli ja mängitavus. Kasiinod, mis ei nõua allalaadimist on tihti populaarsed aeglase ühendusega mängijate seas, sest mängimiseks ei ole vaja alla laadida suurel hulgal faile. Sarnaselt töötavad paljud allalaadimist mittevajavad kasiinod erinevatel opereerivatel süsteemidel nagu näiteks Apple Mac, mis jällegi tõstab antud kasiinode populaarsust.

Siiski, pole tähtis, kas mängitakse allalaetud tarkvaraga või brauseri põhiselt, peab mängija alati olema ühenduses internetiga. See on põhiliselt sellepärast, et tarkvara peab alati olema ühenduses "Tõenäosuse generaatoriga" ( Random Number Generator ehk RNG), mis on tarkvara töötamise aluseks ja tavaliselt istub kusagil serveris. Sarnaselt peab tarkvara alati salvestama iga panuse, et uuendada Sinu kasiino kontol olevat raha hulka.

Nüüd, enne otsuse tegemist, tutvu erinevate kasiinodega. Erilist tähelepanu pööra deposiidi nõuetele, minimaalsetele panustele jms. Olemas on küllaltki arvukalt interneti-põhiseid kasiinosid. Paljud neist lubavad tasuta külastusi ning isegi teha mõningaid panuseid ilma kasutajaks registreerimata (Sa ei võida midagi, aga saad tasuta mängida). 

Kui oled valinud kasiino, mis Sulle meeldib, siis palutakse Sul registreeruda kasutajana. Tavaliselt tähendab see internetivormi täitmist. Paljud isegi ei nõua, et annaksid oma nime ja aadressi. Sa saad endale arvenumbri ja salasõna. Pea meeles, et kui Sul on kasiinos ainult arvenumber ja salasõna ning Sa unustad need, siis oled kaotanud oma raha.

Top Kasiinod
Paf
Kiirkasiino
Optibet
Kõik õigused kaitstud © 2023 · kasiinod.ee