eesti|русский
kasiinod.ee
 • Online Kasiinod
 • Kasiinod
 • Blog
  • Kasiino Mängud
  • Online Kasiinod
  • Jackpot
  • Nõuanded
 • Kampaaniad

Online Kasiino Mängud

Mänguautomaadid

Kõige populaarsem on muidugi mänguautomaadid. Need on väga lihtsad mängud, mis ei nõua erilisi oskusi või teadmisi ning need on head meelelahutujad. Mängijal võtab väga vähe aega, et õppida mängima mänguautomaati. Lihtsalt vajutage nuppu ja oodake, et näha tulemusi. Iga online kasiino on ametlik auhinna väljamakse protsent, Unibet Kasiinos on see 95-98% ning 97,03% Casino Euros mitte-progressiivne mänguautomaatidel, kuid veidi madalam jackpotiga automaatidel.

Pokker

Pokker ei ole nii primitiivne kui videoautomaadid, et õppida, kuidas mängida pokkerit hästi ei pea teadma ainult reegleid, vaid tuleb ka teha otsuseid. Kõige populaarsem on - Texas Holdem. Ühte tüüpi mänge - rahamänge saab mängida nii kaua ja lõpetada miliganes soovite. Teine tüüp on turniir, kus sa pead maksma tasu, mis läheb auhinnaraha hulka mis turniiri lõppedes jagatakse võitjate vahel. Tavaliselt ok kasiinode turniiri auhinnad tõesti muljetavaldavad.

Blackjack

Mängu blackjack eesmärk on koguda rohkem punkte kui diiler kuni 21. Üle 21. - Sa kaotad automaatselt. Mõned online kasiinod pakuvad LIVE Blackjack mängu, kui sa oled teistega - reaalsete mängijatega reaalse kasiino laua taga ning osaled läbi veebikaamera, kuid kõige populaarsem tüüp on online blackjack, kus vastaseks on virtuaalne programmeeritud diiler.

Rulett

Rulett või rulett on mäng mida mängitakes kindla numbri, rühma numbrite või kombinatsiooni peale. Kui ruletiratast peatub ja pall peatub ühel ratta nubritest - mäng on läbi ja antakse võidud. Võita an võimalik alates 1:1 kuni 35:1. Paljud mängijad kasutavad erinevaid strateegiaid: Martingale süsteem, Fibonacci süsteem ja nii edasi.

Muud mängud

Kui blackjack, pokker, rulett ja mänguautomaadid ei ole teie jaoks veel piisavad - võite proovida Hi Lo Bingot, Kenot ja muid mänge.

Kahtlemata pakuvad kasiino mängud põnevust ja on suurepärane võimalus võita suurt raha. Inimestel on lõbus asetades panuseid lootes et nad võidavad, mis omakorda teeb selle mängu põnev.

Paljudes kasiinodes on võimalus võita jackpot, kuid on vähe lootust võita, kuid kui sa võidad, siis on see suur summa raha!

Jackpot auhind võib koosneda miljonitest eurodest! Inimesed, kes mängivad selle kasiino mänge on väga vähe lootust võita, kuid seal on palju lugusid noortest ja õnnelikud inimesed, kes said miljonärideks ja keda peavad meeles paljud selle mängu mängijad ning soovivad samuti saada miljonärideks.

Top Kasiinod
Paf
Kiirkasiino
Optibet
Kõik õigused kaitstud © 2021 · kasiinod.ee